قهرمانی ۳ لنگرودی در رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان

رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان استان گیلان ، عصر یکشنبه با معرفی تیم ها و نفرات برتر در بخش خمام رشت پایان یافت .

به گزارش لنگرخبر، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان استان گیلان ، عصر یکشنبه با معرفی تیم ها و نفرات برتر در بخش خمام رشت پایان یافت .

 در این دوره از رقابت ها ، ۱۳۲ کشتی گیر رده سنی نوجوانان از شهرها و بخش های مختلف استان گیلان حضور داشتند که در شش دوره در سالن ورزشی تختی بخش خمام شهرستان رشت با هم به رقابت پرداختند .
در پایان این رقابت ها و در وزن ۴۲ کیلوگرم علیرضا رضوانی از لاهیجان ، در ۴۶ کیلوگرم فرهاد رضوانی از دخانیات رشت ، در ۵۰ کیلوگرم امیرمحمد اعتباری از دخانیات رشت و در ۵۴ کیلوگرم رضا محبی مقدم از لنگرود با برتری برابر حریفان خود عنوان قهرمانی را کسب کردند .
همچنین در وزن ۵۸ کیلوگرم احمدرضا بابایی از لنگرود ، در وزن ۶۳ کیلوگرم علی اکبر حسنی از لنگرود ، در وزن ۶۹ کیلوگرم جواد رهبر از خمام ، در وزن ۷۶ کیلوگرم بهادر ملایی از خمام ، در وزن ۸۵ کیلوگرم احمدرضا حسن پور از خمام و در وزن ۱۰۰ کیلوگرم عرفان رضایی از آستارا به غلبه برابر رقبای خود به مقام نخست دست یافتند .
در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت ها ، به کشتی گیران برتر این دوره از مسابقات ، لوح و مدال قهرمانی اهداء شد