پیکر ربیع نژاد یکی دیگر از جانباختگان فاجعه منا تشییع می‌شود/اربعین قربانیان منا در لنگرود

فرماندار شهرستان لنگرود گفت: پیکر محمود ربیع نژاد کومله توسط خانواده این مرحوم در تهران شناسایی شده است و مراسم تشییع فردا سه شنبه رأس ساعت ۱۴ از بیمارستان لنگرود آغاز و در مزار شهدای کومله تدفین می‌شود.

سیدرضا جوادپور در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر، درباره وضعیت پیکر ۲ جانباخته لنگرودی فاجعه منا اظهار کرد : پیکر “محمود ربیع‌نژاد کومله” توسط خانواده این مرحوم در تهران شناسایی شده است و مراسم تشییع فردا سه شنبه رأس ساعت ۱۴ از بیمارستان لنگرود آغاز و در مزار شهدای کومله تدفین می‌شود.

فرماندار شهرستان لنگرود افزود: نام “حبیب ترابی” در لیست فوتی‌های اعلام شده توسط سازمان حج قرار دارد ولی تاکنون خبری درباره وضعیت پیکر این مرحوم اعلام نشده است.

وی اظهار کرد: مراسم اربعین جانباختگان گیلانی فاجعه منا نیز عصر فردا ساعت ۱۴:۳۰ در مسجد جامع این شهرستان و با سخنرانی حجت الاسلام محمدرضا شفیعی نماینده بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت استان گیلان، برگزار می‌شود.

جوادپور افزود: از شهرستان لنگرود ۴۵ زائر از کاروان رودسر به حج مشرف شدند که به‌دلیل بی‌کفایتی آل سعود ۱۱ نفر از حاجیان لنگرود قربانی شدند.

فرماندار شهرستان لنگرود تصریح کرد: از ۱۱ جانباخته لنگرودی پیکر ۹ تن، با حضور پرشور مردم لنگرود تشییع و در محل‌های مدنظر خانواده‌ها و یا طبق وصیت‌نامه قربانیان تدفین شدند.