انکار منکر و زدایش قبح‌ برای پاگشایی شیطان بزرگ در کشور

ترس آن داریم که با نسخه جناب مشاور تا چندی دیگر سنگ برائت مناسک الهی را به کشورهای مسلمان همسایه‌ای که زیر رگبار دست‌های غیرمستقیم یا مستقیم شیطان بزرگ هستند بزنیم نه رمی جمرات.

کد خبر : 39502
تاریخ انتشار : دوشنبه 11 آبان 1394 - 17:28

به گزارش لنگرخبر به نقل از  آستان‌خبر، قبح زدایی یک موضوع منکر در جامعه امری است که به‌خودی‌خود اتفاق نخواهد افتاد مگر درجایی ساز آن کوک و در مکانی دیگر صدایش درآید و هستند کارگردانانی که با استفاده از عوامل مختلف ازجمله شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان که می‌توان از آن‌ها به‌عنوان یکی از بهترین نمونه‌های قبح زدا در کشور با کوک ساز دریدگی حیا و عادی‌سازی روابط خلاف عرف و شرع در قالب سریال‌های مختلف و یا مستندهایی با رویکردی به‌ظاهر اجتماعی نام برد که اصوات کریهی در قلب جامعه یعنی خانواده مستولی و ساتع کرده که راهروی دادگاه‌های طلاق مصدق و ختم به شر این موضوع است و این دست‌پخت بک منکر اجتماعی ـ فرهنگی در جایی دور در کشور است.

با بررسی برخی دیگر از اتفاقات کشور، به منکرهای دیگری ازجمله اقتصادی ـ فرهنگی و سیاسی ـ فرهنگی و … نیز برمی‌خوریم که مصداق شرح ماوقع در زیر همین منکر سیاسی ـ فرهنگی است که ریشه در فرهنگ انقلاب اسلامی ایران و ذات اهداف عالیه هر نظام آزادیخواهی دارد.

با این مقدمه به سراغ افاضات روز گذشته مشاور الدوله در همایش “بازخوانی اتفاقات ۱۳ آبان و چشم‌انداز روابط ایران و آمریکا” در دانشگاه صنعتی شریف می‌رویم:

“به اعتقاد من آمریکاستیزی جزو اهداف انقلاب اسلامی نبوده است/ در تاریخ معاصر ایران ظرف ۲۰۰ سال گذشته هیچ تحولی به‌اندازه آمریکاستیزی تیشه به منافع ملی ایران نزده است و استکبارستیزی باعث شد ما در حوزه‌های مختلفی فلج شویم و بزرگ‌ترین عاملی بوده که مانع تحقق دموکراسی در ایران شد/ گفته می‌شود آمریکایی‌ها تا دقیقه ۹۰ از شاه حمایت می‌کردند آیا اگر این‌گونه بود انقلاب می‌توانست شکل بگیرد/به اعتقاد من برجام آغازی برای پایان مرگ بر آمریکا گفتن است و اشتغال سفارت آمریکا بزرگ‌ترین ضربه به انقلاب و به منافع ملت بود.”

این جملات بخش‌هایی از صحبت‌ها و مواضع تکراری صادق زیباکلام درباره امریکا بود که روز گذشته در جمع دانشجویان دانشگاه تهران بیان شد و البته بی‌انصافی است که فرمایشات جناب مشاور در به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی اسرائیل را به این خطابه اضافه نکنیم.

مضافاً در این سیاهه به‌هیچ‌وجه قصد پاسخگویی به موارد مطرح‌شده نیست زیرا دشمنی دشمن به‌قدری واضح است که روشندلان سیاسی نیز با لمس و حافظه تاریخی خود درک واقعیت کرده‌اند.

حضور شیطان در تمامی هنجارشکنی‌ها و خلق یا همراهی منکرها در جامعه نیاز به اثبات ندارد مگر دل‌هایی باشد که خواب را برای خود پیش‌کش و یا یاوری و همراهی منکر الاعظم را برگزیده باشند.

حال برای زدایش منکر و قبحی بنام امریکا در کشور نیاز به سینه‌چاکانی است که در شکل‌های گوناگون و دوشادوش عواملی درجایی دیگر به انحای مختلف خوش‌رقصی شیطان بزرگ را در قاب‌های شکیل من‌جمله در سخنرانی به اقشار حساس جامعه منتقل و به‌نوعی یارگیری کنند.

آنچه مبرهن است دشمنی دشمن است و آنچه مستتر سکوت برخی برای قبح زدایی در قالب همراهی به طرقی از قبیل سکوت. این سکوت را نمی‌توان رضای انکار منکر دانست؟! و با توجه به تأکیدات اخیر رهبر معظم انقلاب درباره منع رابطه با شیطان بزرگ و حتی هشدار معظم له نسبت به ورود مطاع مصرفی این کشور باورش سخت است که مواضع جناب مشاور را نبردی با اهداف عالیه نظام نگماشت و شاید هم این سخنان به‌منظور پرت حواسی باشد برای کاری.

ترس آن داریم که با نسخه جناب مشاور تا چندی دیگر سنگ برائت مناسک الهی را به کشورهای مسلمان همسایه‌ای که زیر رگبار دست‌های غیرمستقیم یا مستقیم  شیطان بزرگ هستند بزنیم نه رمی جمرات.

ابراهیم افشاری ـ یازدهم آبان ۱۳۹۴

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حسینی دوشنبه , ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۳

به به
زیبا بود