۱۴ و ۱۵ آبان، رزمایش گردان های بیت المقدس در لنگرود

سید حبیب حسینی با اشاره به برگزاری رزمایش ۳۶ ساعته گردان های بیت المقدس از سوی ناحیه بسیج مقاومت لنگرود، افزود: این رزمایش ۱۴ و ۱۵ آبان به مدت دو روز برگزار می شود.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان لنگرود در گفتگو با خبرنگار لنگرخبرگفت: با توجه به آمادگی بسیجیان و نیروهای انقلابی، دشمن نمی تواند به انقلاب و نظام ضربه بزند و بسیجیان مثل همیشه ادامه دهنده مکتب امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و شهدا هستند.

سید حبیب حسینی با اشاره به برگزاری رزمایش ۳۶ ساعته گردان های بیت المقدس از سوی ناحیه بسیج مقاومت لنگرود، افزود: این رزمایش ۱۴ و ۱۵ آبان به مدت دو روز برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در این رزمایش چهار گردان از اطاقور، کومله، چمخاله و لنگرود حضور دارند، تصریح کرد: نخستین روز رزمایش بیت المقدس(۱۴ آبان) در چمخاله برگزار می شود.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان لنگرود اضافه کرد : دفاع از مراکز حساس و مهم و پیشگیری از اغتشاشات و ناآرامی ها را از مهم ترین اهداف این رزمایش می باشد.

حسینی با بیان اینکه کنترل معابر و امداد و نجات، آمادگی شهرستان از حوادث از دیگر اهداف مهم رزمایش بیت المقدس است، ادامه داد: امروز به برکت بسیج و فرهنگ بسیجی دنیا متوجه شده است که ایران اسلامی دارای رهبری مقتدر و حکیم است و بسیجیان ایران اسلامی نیز گوش به فرمان رهبری عزیز هستند.