هدف آمریکا نفوذ سیاسی و اقتصادی در ایران است

جوادپور با بیان اینکه امریکا در ایران و کشورهای اسلامی دو هدف را دنبال میکند، عنوان کرد : ایجاد تفرقه و نفوذ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی دو هدف امریکا بر علیه کشورهای استکبار ستیز است.

به گزارش خبرنگار لنگرخبر ،  فرماندار شهرستان لنگرود در جمع راهپیمایان ۱۳ آبان در این شهرستان، با تاکید بر اینکه مردم ایران وفادار ترین مردم نسبت به سرزمین خود هستند گفت : ۱۳ آبان هر سال تجلی اقتدار ملی و نا امیدی مستکبرا از رخنه در بین کشورهای اسلامی است.
سیدرضا جوادپور با اشاره به دلایل دشمنی امریکا با ایران و انقلاب اسلامی، افزود : بعد از پیروزی انقلاب دست امریکا و استکبار از منابع حیاتی و مالی ایران کوتاه شد و برای به دست گیری منابع کشور ایران دست به تجاوز و وحشی گری زد.
وی اظهار کرد : انقلاب ایران در جایگاه حساسی در منطقه قرار دارد که امریکا به فکر طمع و نفوذ در ایران است و امام خمینی کبیر فرمودند امریکا شیطان بزرگ است و امام خامنه ای نیز بر این اصل تاکید داشتند.
جوادپور ادامه داد : امریکا با نقض حقوق بشر در فلسطین و کشورهای اسلامی و کودک کشی، مدعی حقوق بشر است و با درگیری و ایجاد گروه های تکفیری در کشورهای اسلامی به فکر تفرقه افکنی و دو دستگی در بین مسلمانان جهان است.
فرماندار لنگرود گفت : ۱۳ آبان در تقویم اسلامی ایران به جهت حساسیت ویژه به عنوان روزی تاریخ ساز ثبت شده است و باید همواره در خصوص فتنه های دشمن هوشیار باشیم.
وی با بیان اینکه استکبار جهانی در طول سال‌های مختلف متفاوت است، افزود : روزی فرانسه و انگلیس به عنوان استکبار بر علیه ایران مسلط بودند و امروز امریکای جنایتکار استکبار اصلی جهان امروز است.
نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود اضافه کرد: استکبار بهترین محققان و دانشمندان را برای تحقیق در مورد انقلاب ایران و اسلام استخدام کرده است که بتوانند رخنه ها ر برای نفوذ شناسایی کنند و بین کشور های اسلامی اختلاف ایجاد کنند.
جوادپور با بیان اینکه امریکا در ایران و کشورهای اسلامی دو هدف را دنبال میکند، عنوان کرد : ایجاد تفرقه و نفوذ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی دو هدف امریکا بر علیه کشورهای استکبار ستیز است.
وی اضافه کرد : با رهنمود های امام خامنه ای و پیروزی مردم از رهبری مثل همیشه تمام نقشه های امریکا و استکبار فرو می باشد و ان شاالله پرچم اسلام توسط مهدی موعود در جهان برافراشته خواهد شد.