مسئولین شب نامه نویس هارا شناسایی کنند
مسئولین شب نامه نویس هارا شناسایی کنند

حجت الاسلام و المسلمین شکسته دل گفت: برخی ها درسیاهکل شب نامه پخش می کنند و انتقادات خود را از این طریق که غیر قانونی است اعلام میکنند.

به گزارش لنگرخبر به نقل از  درسیاهکل، حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا شکسته دل امام جمعه سیاهکل در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این شهر اظهار داشت: برخی ها درسیاهکل شب نامه پخش می کنند و انتقادات خود را از این طریق که غیر قانونی است اعلام میکنند. باید بگویم این کار غلط است و باید مسئولین عاملان را شناسایی کنند تا تکرار نشود.

وی افزود: هرکس از من انتقاد دارد بیاید و مستقیم به خود بنده بگوید.

امام جمعه سیاهکل، ضمن تشکر از از مردم غیور و همیشه در صحنه شهرستان سیاهکل بابت حضور عظیم در راهپیمایی ۱۳ آبان، گفت: الحق و الانصاف این راهپیمایی عظیم تر و باشکوه تر از سال گذشته برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین شکسته دل تصریح کرد: دشمنان بدانند ملت همیشه بیدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی خاری هستند در چشم کسانی که نمی توانند رهبر عزیزمان را ببینند.
وی خاطرنشان کرد: ملت ایران تا ابد در مقابل ظلم خواهد ایستاد و به امید خداوند بزودی ریشه وهابیت خواهد خشکید.

امام جمعه سیاهکل بیان کرد: امروز سالروز حادثه بسیار تلخ برای شیعیان و کلیه آزادگان جهان است. سالروز تخریب حرم عسکریین که همین آدم های نافهم داعش و طرفدارانشان این کار را انجام دادند.

حجت الاسلام و المسلمین شکسته دل با بیان اینکه به روایتی یکشنبه سالروز شهادت امام سجاد علیه السلام است، گفت: ایشان امامی بودند که به بدترین شکل مورد بی حرمتی قرار گرفتند و از جور زمانه هر روز شهید میشدند.

وی ابراز کرد: زلزله در روز قیامت بسیار بزرگ خواهد بود و فرزند از مادر و مادر از فرزند برادر و خواهر همه از هم فراری هستند و باید از آن روز به خدا پناه ببریم و از خدا تقوا طلب کنبم.