برگزاری مسابقات رفاقت مهر با حضور ۲۹۶ نفر از جوانان هلال احمر گیلان در لنگرود

معاون جوانان هلال احمر استان گیلان از برگزاری بیست و هفتمین مرحله مسابقات رفاقت مهر با حضور ۲۹۶ تن از جوانان طی دو روز آینده خبر داد.

به گزارش لنگرخبر، محمدعلی خیری، معاون جوانان هلال احمر استان گیلان با بیان اینکه بیست و هفتمین مرحله مسابقات رفاقت مهر امسال با حضور ۲۹۶ تن از جوانان برگزار می شود گفت: جمعیت هلال احمر استان در حوزه جوانان همزمان با سراسر کشور با ایجاد بستر آموزشی و فضای رقابتی سالم بین جوانان تلاش می کند نیروهای زبده و باتجربه ای را برای مقابله با حوادث احتمالی تربیت کند .

وی با بیان اینکه مسابقات رفاقت مهر با رویکرد ایجاد رفاقت و همدلی بین جوانان برگزار می شود، افزود: اعضای جوان جمعیت هلال احمرگیلان در این مسابقات در چهار رشته امداد و کمک های اولیه، اسکان اضطراری، حمل مصدوم و زبان انگلیسی در اردوگاه چاف لنگرود با هم رقابت خواهند کرد.

خیری اظهار کرد: امسال این مسابقات در مرحله استانی با حضور ۱۶۸ دختر و ۱۲۸ پسر عضو در کانون‌های  دانشجویی، طلاب جوانان و روستایی سراسر استان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: این مسابقات در دو روز مجزا ویژه خواهران و برادران با حضور مربیان استانی برگزار می شود و تیم‌های برتر منتخب هر رشته به مسابقات کشوری راه می یابند .