مسابقات زیر گروه دسته یک فوتبال ساحلی در چمخاله در حال برگزاری است
مسابقات زیر گروه دسته یک فوتبال ساحلی در چمخاله در حال برگزاری است

مسابقات گروه دوم زیر گروه دسته یک کشور از ۱ الی ۵ بهمن ۱۳۹۲ در زمین فوتبال ساحلی چمخاله در حال برگزاری است. به گزارش لنگرنیوز ، مسابقات گروه دوم زیر گروه دسته یک کشور از ۱ الی ۵ بهمن ۱۳۹۲ در زمین فوتبال ساحلی چمخاله در حال برگزاری است.   اسفندیار فمیهی در گفت و گو […]

مسابقات گروه دوم زیر گروه دسته یک کشور از ۱ الی ۵ بهمن ۱۳۹۲ در زمین فوتبال ساحلی چمخاله در حال برگزاری است.

به گزارش لنگرنیوز ، مسابقات گروه دوم زیر گروه دسته یک کشور از ۱ الی ۵ بهمن ۱۳۹۲ در زمین فوتبال ساحلی چمخاله در حال برگزاری است.

 

اسفندیار فمیهی در گفت و گو با لنگرنیوز گفت : مسابقات فوتبال ساحلی زیر گروه دسته یک کشور در ۳ گروه قرعه کشی شد و از گروه اول که به میزبانی بابلسر برگزار شد تیم های بابلسر و شاهین شهر اصفهان به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

 

نائب رئیس هیئت فوتبال لنگرود اظهار کرد : گروه دوم با حضور ۵ تیم شهرداری نوین تبریز ، امید لنجان اصفهان ، کویر اردکان یزد ، شباب نوین کرمانشاه و شهرداری چاف و چمخاله در زمین ساحلی چمخاله در حال برگزاری است.

 

وی افزود : مسابقات گروه دوم از ۱ اسفند آغاز شد و تا ۵ اسفند ماه ۱۳۹۲ ادامه دارد تا در نهایت دو تیم از گروه دوم برای نیمه نهایی انتخاب می شوند.

 

فهیمی اظهار کرد : از گروه سوم که به میزبانی بندر گناوه برگزار شد تیم های چابهار و گناوه به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

 

نائب رئیس هیئت فوتبال لنگرود گفت : تا کنون دو تیم از گروه اول و دو تیم از گروه سوم به مرحله نیمه نهایی زیر گروه دسته یک صعود کرده اند و باید تا ۵ اسفند ماه منتظر پایان مسابقات گروه دوم باشیم تا دو تیم برتر مشخص شوند.

 

وی با بیان اینکه مسابقات نهایی با حضور ۶ تیم در نیمه دوم اسفند ماه ۱۳۹۲ برگزار می شودافزود : تا کنون هماهنگی های لازم با کمیته هیئت فوتبال ، مسئولین و تیم های صعود کننده انجام شده تا مرحله پایانی این مسابقات را در ساحل چمخاله برگزار کنیم.