شما که دم از قانون می زنی از همه بی قانون تری/ اقوام درجه یک شما با کدام مجوز استخدام شد

به گزارش لنگرخبر، رئیس شورای اسلامی شهر شفت ظهر امروز با انتشار بیانیه ای به دفاع از خود پرداخته و از سوی دیگر صحبت های زیادی علیه رضا راد یکی دیگر از اعضای شورای شهر انجام داده است.

رضایی در این نامه آورده است که این صحبت ها جوابیه ایست به مصاحبه های اخیر رضا راد در صبح شفت و جراید محلی که در آن به تخریب اعضای شورا و شهردار شفت پرداخته شده است.

رئیس شورای شهر در این بیانیه آورده است:

جناب آقای غلامرضا راد طبق فرمایشات جنابعالی رعایت قانون الزامی است و افراد با داشتن مجوز لازم  که در جلسه ای شورا مطرح و تایید  می شود و توسط بنده به دبیر شورا ابلاغ وطی نامه ای به اعضای محترم شورا  ارجاع خواهد شد مجوز لازم برای اقدامات مختلف را خواهند داشت حال بفرمایید شما با کدام مجوز مصاحبه های اخیر را انجام داده اید؟

با توجه به اخطار کتبی فرماندار محترم شهرستان شفت به جنابعالی شما با  کدام مجوز قانونی برادرتان را از تاریخ ۹۳/۴/۱ تا۹۴/۳/۳۱ به مدت یکسال در شهرداری شفت به صورت غیر قانونی بعنوان راننده ماشین زباله مشغول بکار کردید و مبلغ دوازده میلیون تومان از حق و حقوق کارگر شرکتی که قرارداد ۱۱نفر بود را تبدیل به ۱۲نفر نموده و بر خلاف قانون که نماینده شورا در شهرداری بودید رفتار کردید.

کاری که توسط فرماندار محترم  و مدیر کل محترم امور شهری استانداری گیلان طی  نامه ای به شهرداری شفت با ذکر نام برادرتان  قرار داد  ایشان با شرکت مذکور غیر قانونی دانسته و اخراج شد در حالیکه شما  بعنوان  عضو شورا نگذاشتید قانون اجرا  شود و حق بیمه وی را از شهرداری و شرکت توسط شما دریافت و تا روزی که در آتش نشانی می نشست و کار هم نمی کرد غیر قانونی پرداخت  می نمودید در فکر مجوز لازم  نبودید

چگونه است که زمانیکه قرارداد برادرتان باشرکت تمام  شده بود مبلغ دویست هزار تومان بن کالا راشخص شما از شهرداری دریافت نمودید  مگر شما بعنوان نماینده مردم فهیم شهر شفت  و امانتدار مردم طبق فرمایشات خودتان در شورای شهر  در فکر  اجرای قانون نبودید.

خطاب به شهروندان محترم عرض می کنم که تمام اسناد توسط استانداری و فرمانداری که برای شورای اسلامی شهر رونوشت  زده اند موجود می باشد و در خاتمه از خانواده محترم راد  طلب پوزش می کنم و می گویم قصد تخریب همکار خودم را شورا نداشتم اما ایشان بنده واعضای محترم شورا و شهردار را در مصاحبه های مختلف تخریب نموده است.

با عرض  پوزش  از اعضای محترم شورای شهر ، شهردار و کارمندان محترم تمام واحدهای شهرداری و بویژه شهروندان فهیم و محترم  شهر شفت می خواهم بنده را ببخشند زیرا تنها از خودم دفاع نموده ام، ۲۰۱۴  نفر  به بنده  اعتماد کردید و رأی دادید  ولی بنده نماینده  ۸۰۰۰  نفر مردم فهیم شهر شفت می باشم.

حسن رضایی عضو شورای اسلامی شهر شفت

author ۱۸ آبان ۱۳۹۴
author 341 views