برگزیدگان مسابقه های استانی رقابت مهر هلال احمر گیلان معرفی شدند

برگزیدگان مسابقه های استانی رقابت مهر جمعیت هلال احمر گیلان که طی دو روز گذشته در لنگرود برگزار شد، سه شنبه با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش لنگرخبر، در این دوره از مسابقه ها، تیم های برتر در رشته های زبان، امداد و کمک های اولیه، اسکان اضطراری و حمل مصدوم انتخاب و معرفی شدند.
در این رقابت ها در بخش خواهران در رشته زبان، تیم های آستانه اشرفیه، رودسر و بندرانزلی به ترتیب مقام اول تا سوم این دوره از مسابقه ها را به خود اختصاص دادند.
در رشته امداد و کمک های اولیه تیم شهرستان رودبار عنوان اول را به دست آورد، سیاهکل در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم شهرستان رودسر سوم شد.
در رقابت های اسکان اضطراری تیم های شهرستان سیاهکل ، املش، لنگرود به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
در رشته حمل مصدوم نیز تیم شهرستان لاهیجان در جایگاه اول قرار گرفت، سیاهکل عنوان دوم را به دست آورد و تالش سوم شد.
در گروه برادران نیز در رشته زبان تیم های شهرستان بندرانزلی ، صومعه سرا و تالش به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
در رشته امداد و کمک های اولیه رضوانشهر عنوان اول را به دست آورد، شفت در جایگاه دوم قرار گرفت و فومن سوم شد.
در اسکان اضطراری تیم شهرستان بندرانزلی اول شد، تیم های شهرستان های رودسر و رشت به ترتیب عنوان دوم و سوم را کسب کرد.
در حمل مصدوم نیز تیم های لاهیجان، رشت و رودسر به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: در بیست و هفتمین دوره مسابقه های استانی رقابت مهر ، یکصد و ۹۶ نفر از اعضای جوان جمعیت هلال احمر گیلان در رده های سنی ۱۸ تا ۲۹ سال با هم رقابت کردند.
علی رضا خصوصی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: ارتقای توانمندی های علمی اعضا، ایجاد بستر آموزشی و فضای رقابتی سالم بین جوانان و تربیت نیروهای زبده و با تجربه برای مقابله با حوادث احتمالی از اهداف این رقابت ها است.
وی این رقابت ها را تمرین فعالیت های گروهی و کمک به استمرار ارتباط آن با سازمان به منظور بهره مندی از خدمات ارزشمند اعضا و پیشبرد اهداف عالی جمعیت هلال احمر دانست