۳۲۰ دانش آموز دختر لنگرود، به غرب کشور اعزام شدند

عصر روز گذشته(جمعه) ۳۲۰ نفر از دانش اموزان دختر مدارس شهرستان لنگرود به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

سرهنگ سیدحبیب حسینی در گفت و گو با خبرنگار لنگرخبر گفت :به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل سوم و چهارم انقلاب با رشاردت های رزمندگان ، ۳۲۰ دانش اموز دختر شهرستان لنگرود با همکاری اموزش و پرورش لنگرود به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

فرمانده سپاه ناحیه لنگرود با بیان اینکه، دانش اموزان در قالب ۸ اتوبوس و به مدت ۴ روز به راهیان نور اعزام شدند افزود : همراه با هر اتوبوس یک راوی دفاع مقدس نیز با دانش آموزان اعزام شده است.
فرمانده سپاه لنگرود  با بیان اینکه تاکنون سه گروه از دانش اموزان دختر و پسر به راهیان نور اعزام شدند، گفت :  دانش آموزان از مناطق عملیاتی اروند، هویزه و شلمچه بازدید می کنند.

حسینی با بیان اینکه راهیان نور، تاثیرات روحی و معنوی بر روی افراد خواهد گذاشت، اظهار کرد : یکی از اهداف راهیان نور انتقال و درک فرهنگ مقاومت است که رزمندگان اسلام توانستند با کمترین تجهیزات در برابر ابر قدرتهای آن روز ایستادگی و مقاومت کنند.

وی اضافه کرد : وظیفه داریم از تمام ظرفیت ها برای اعزام کاروان های راهیان نور استفاده کنیم تا نسل های جوان کشور را با فرهنگ انقلاب جمهوری اسلامی آشنا کنیم.