فیلم‌های جشنواره رشد در لنگرود اکران شد

به گزارش لنگرخبر، فیلم‌های درخت، بزغاله‌های ابری، گل و بلبل پشت، خواب سوم، گل و بلبل پشت و رو ندارد، پیامبری به نام یونس و هوادار در دو بخش ابتدایی و متوسطه در دو نوبت اکران شد و در نوبت عصر با استقبال کم‌نظیر والدین و دانش‌آموزان مواجه شد.

دبیر جشنواره فیلم رشد در لنگرود عصر امروز در مراسم اکران فیلم‌های این جشنواره در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در نوبت عصر فیلم «فیدل استیکز» محصول کشور آلمان برای رنج سنی کودکان ابتدایی اکران شد، گفت: این فیلم با هدف احترام به والدین و سالمندان اکران شده است.

زهرا نامور افزود: این فیلم به تعدادی کودک می‌پردازد که تلاش می‌کند پدربزرگ و مادربزرگ‌های خود را از خانه سالمندان به خانه خود باز گردانند.

وی با بیان اینکه چهل و پنجمین جشنواره فیلم رشد در لنگرود همزمان با سراسر گیلان و چند استان دیگر اکران می‌شود، گفت: در نوبت صبح امروز ۶ فیلم کوتاه درخت، بزغاله‌های ابری، خواب سوم، گل و بلبل پشت و رو ندارد، پیامبری به نام یونس و هوادار، به اکران در آمدند.

دبیر جشنواره فیلم رشد با اشاره به اینکه این جشنواره تا ۲۹ آبان ماه به‌کار خود ادامه می‌دهد، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود در این جشنواره در لنگرود بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز از فیلم‌ها دیدن کنند.

به گزارش فارس، اکران فیلم‌ها در لنگرود در نوبت صبح در دو سانس و در نوبت عصر در یک سانس انجام می‌شود.

فیلم‌ها به مدیریت آموزش و پرورش لنگرود در سالن ارشاد اسلامی این شهرستان اکران می‌شود.

author ۲۳ آبان ۱۳۹۴
author 422 views