تشرف بانوی خبرنگار مسیحی به سه حرم مطهر + تصاویر
تشرف بانوی خبرنگار مسیحی به سه حرم مطهر + تصاویر

      خبرنگار مسیحی یک شبکه تلویزیونی لبنان در واکنش به اصابت خمپاره به صحن حرم حضرت زینب(س) گفته است: این خمپاره حامل این پیام است که عاشورا تمام نشده و خون‌های ریخته شده در صحن مطهر دلیل این ادعاست. به گزارش لنگرنیوز به نقل از ابنا، «غدی فرنسیس» خبرنگار مسیحی شبکه تلویزیونی OTV […]

 

 

 

خبرنگار مسیحی یک شبکه تلویزیونی لبنان در واکنش به اصابت خمپاره به صحن حرم حضرت زینب(س) گفته است: این خمپاره حامل این پیام است که عاشورا تمام نشده و خون‌های ریخته شده در صحن مطهر دلیل این ادعاست.

به گزارش لنگرنیوز به نقل از ابنا، «غدی فرنسیس» خبرنگار مسیحی شبکه تلویزیونی OTV لبنان که علاقه زیادی به شیعیان و به خصوص مقاومت اسلامی دارد در سفر به سوریه به حرم مطهر حضرت زینب کبری سلام‌الله‌علیها مشرف شد.

 

وی که طی ماه‌های گذشته به این مکان مقدس رفته است از حضور انبوه مشتاقان زیارت مرقد خبر داد و طی یادداشتی از این سفر می‌نویسد: قبل از اینکه به بارگاه حضرت زینب(س) برسیم یک خمپاره دست‌ساز به صحن حرم اصابت کرد که منجر به زخمی شدن ۸ زن زائر شد.

 

این خبرنگار مسیحی در ادامه گفت: خادمان حرم مطهر بعد از چند دقیقه زائران را از صحن حرم خارج کردند و اقدام به پاکسازی خسارت‌های به جامانده و پاک کردن خون‌های مجروحین کردند.

 

به نظر «غدی فرنسیس» این خمپاره حامل چنین پیامی است: فکر نکنید که عاشورا خاطره‌ای بود و تمام شد، ما قومی هستیم (بنی‌امیه ـ تکفیری‌ها) به جنگ ادامه می‌دهیم و این خون‌های ریخته شده دلیل این ادعاست.

 

وی همچنین طی سفری که ماه گذشته به ایران داشت با حضور در مشهد مقدس به حرم مطهر حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) مشرف شد.

 

این بانوی مسیحی سپس با حضور در شهر مقدس قم حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) را زیارت کرده است.

 

در ادامه تصاویری از حضور این خبرنگار مسیحی را در دمشق و مشهد مقدس مشاهده می‌کنید: