بسیج بزرگترین عامل بازدارندگی آمریکا و غرب نسبت به جمهوری اسلامی است

فرماندار لنگرود، بسیج عمومی ملت ایران را بزرگترین عامل بازدارندگی آمریکا و غرب نسبت به جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: قدرت بسیج عمومی در هیج کجای دنیا نیست و بازدارندگی قوی ما نشات گرفته از قدرت بسیج عمومی است.

به گزارش لنگرخبر، فرماندار لنگرود با تبریک هفته بزرگداشت بسیج گفت: امروز بسیج پرچمدار مبارزه بر علیه جبهه مستکبرین در سرتاسر عالم است.

 

وی با تاکید براینکه مردم در جمهوری اسلامی تکیه گاه اصلی محسوب می شوند، افزود: همه در رکاب جمهوری اسلامی باید ید واحده باشیم و این وحدت و همزبانی در آحاد ملت بیانگر اتحاد و همدلی است.

 

جوادپور با بیان اینکه فرهنگ اخلاص، حمایت از نظام و ولایت، مقابله با ظالمین و حفاظت از کیان نظام و انقلاب در فرهنگ بسیجی متبلور است، تصریح کرد: بسیج مسیر رشد و ترقی جمهوری اسلامی را هموارو تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی و دهها میلیونی بسیج نیز منجر به بازدارندگی دشمن از هرگونه فکر تهاجم شد.

 

فرماندار لنگرود، بسیج عمومی ملت ایران را بزرگترین عامل بازدارندگی آمریکا و غرب نسبت به جمهوری اسلامی عنوان و اذعان کرد: قدرت بسیج عمومی در هیج کجای دنیا نیست و بازدارندگی قوی ما نشات گرفته از قدرت بسیج عمومی است.

 

وی هفته بزرگداشت بسیج را فرصتی برای قدرشناسی از حماسه‌های این قشر با اخلاص دانست و افزود: امنیت و آرامش نعمت والایی است که امروز ما با قدرت در مقابل استکبار ایستاده و نقطه اتکا آرامش ما نیز از حضور و توانمندی بسیج نشات می‌گیرد.

 

جوادپور  با بیان اینکه حس قدرشناسی عمل اخلاقی و دینی است، خاطرنشان کرد: این هفته باید با وحدت و همدلی بسیجیان تقدیر شود و هفته بسیج، دفاع مقدس و دولت نیز بهانه ای است که ما بگوییم همیشه آماده ایم و ید واحده ما نیز تجلی بسیج است.