توزیع گذرنامه‌های زائرین کربلا با پست شد
توزیع گذرنامه‌های زائرین کربلا با پست شد

در آستانه فرارسیدن اربعین حسینی(ع) شرکت پست جمهوری اسلامی ایران گذرنامه زائرین عتبات عالیات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با استفاده از سرویس پست پیشتاز توزیع می‌کند.

به گزارش لنگرخبر ، در آستانه فرارسیدن اربعین حسینی(ع) و افزایش درخواست سفرهای زیارتی به کربلای معلی، شرکت پست براساس توافقات صورت گرفته، طی تمهیدات خاص به‌صورت پست پیشتاز گذرنامه زائرین را در سطح کشور توزیع می‌نماید.

در همین ارتباط، مجموعه پست کشور با بسیج تمامی نیروها و امکانات بخش اجرایی خود مراحل آماده‌سازی، رهسپاری و توزیع گذرنامه‌ها را انجام داده و با استفاده از سریع‌ترین سرویس پستی به دست زوار می‌رساند.

انجام این خدمت نیابتی که در راستای تأمین آسایش، آرامش و رضایتمندی مشتریان صورت گرفته، موجب جلوگیری از افزایش تردد، اتلاف وقت و هزینه هموطنان و آلودگی زیست‌محیطی می‌شود.

همچنین به‌دلیل حساسیت بالای گذرنامه و با توجه به اینکه تحویل مدرک فقط به مالک اصلی و در محل سکونت صورت می‌گیرد، از شهروندان درخواست می‌شود، کد پستی ده‌رقمی و آدرس دقیق محل دریافت گذرنامه خود را به‌هنگام ثبت نام ارایه کنند تا روند توزیع آن در نهایت سرعت و دقت صورت گیرد.

از آغاز سال جاری تاکنون بالغ بر ۲ میلیون و ۱۱۸ هزار فقره گذرنامه توسط شبکه پستی توزیع شده است.