والدس در آستانه بازگشت به کاتالونیا
والدس در آستانه بازگشت به کاتالونیا

دروازه‌بان اسپانیایی تیم فوتبال منچستریونایتد که اوضاع خوبی در این تیم ندارد، می‌خواهد به کشورش بازگردد تا فرصت حضور در میادین را به دست آورد.

به گزارش لنگرخبر، این‌طور که به نظر می‌رسد، کابوس چندین ماهه ویکتور والدس برای تبعید شدن از تیم اصلی باشگاه منچستریونایتد برای تمرین در کنار بازیکنان جوان و در بهترین حالت، تمرین در کنار ذخیره‌ها، رو به پایان است چون آخرین گزارش‌ها حاکی از آن بوده که او به عنوان بازیکن آزاد راهی اسپانیول می‌شود.

والدس از ماه می سال جاری که با لوئیز فن‌خال درگیری لفظی پیدا کرد و از سوی سرمربی هلندی تیمش به سرپیچی از دستورات برای بازی در تیم زیر ۲۱ ساله‌ها متهم شد، هیچ جایی در میان بازیکنان تیم اصلی منچستریونایتد نداشته و حتی از ورود به زمین تمرینی کارینگتون – محل تمرین بازیکنان تیم اصلی باشگاه – هم منع شده است.

والدس تا پایان فصل جاری با منچستریونایتد قرارداد دارد، اما گفته می‌شود که او در ماه ژانویه و بازگشایی بازار نقل‌و‌انتقالات با اسپانیول وارد مذاکره می‌شود و باشگاه منچستریونایتد هم برای خلاص شدن از پرداخت حقوقش، رضایت می‌دهد که دروازه‌بان پیشین بارسلونا شش ماه پیش از اتمام قرارداد خود با شیاطین سرخ، این تیم را ترک کند و به کشورش بازگردد.

والدس ۳۳ ساله که بعد از ترک بارسلونا امیدوار بود منچستریونایتد سکویی برای پرش دوباره‌اش به سطح اول فوتبال اروپا باشد، از زمان پیوستنش به این تیم تنها دو بازی برای شیاطین سرخ انجام داده است و حالا در آستانه بازگشت به کاتالونیا قرار دارد، جایی که خانواده‌اش هنوز در آن اسکان دارند. این موضوع احتمال پیوستن والدس به اسپانیول را افزایش می‌دهد.

پیوستن والدس به اسپانیول به احتمال فراوان او را به دروازه‌بان نخست این تیم تبدیل خواهد کرد، چرا که در حال حاضر دروازه‌بان شماره یک این تیم، پائو لوپس ۲۰ ساله است.