حامی پروری و آشنا سالاری یکی از آفت های جامعه و محیط اداری است/ایمان به خدا راه جلوگیری از منکرات

جوادپور گفت : حامی پروری و آشنا سالاری یکی از آفت های جامعه و محیط اداری است که لازمه حذف آن اجرای صحیح امر به معروف و نهی از منکر است.

کد خبر : 40914
تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 آذر 1394 - 9:35

به گزارش لنگرخبر، فرماندار شهرستان لنگرود روز گذشته در همایش امر به معروف و نهی از منکر که در سالن شهید ثنائی مقدم دانشگاه ازاد لنگرود برگزار شد، گفت : امر به معروف و نهی از منکر در قرآن و روایات به عنوان خصلت برتر امت و مایه نجات مومنان معرفی شده است که مورد  تاکید ائمه اطهار نیز بوده است.

سید رضا جواد پور با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر بعد از انقلاب اسلامی در قانون جمهوری اسلامی نیز ثبت شده است اضافه کرد : قانون اساسی ثمره خون شهیدان است که امر به معروف و نهی از منکر یکی از بندهای آن قانون محسوب می شود.

وی اظهار کرد : حامی پروری و آشنا سالاری یکی از آفت های جامعه و محیط اداری است که لازمه حذف آن اجرای صحیح امر به معروف و نهی از منکر است.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه انجام کارهای رذیله، اثر وضعی در زندگی انسان ها میگذارد، ادامه داد : در حوزه فرهنگی نیز شاهد روز افزون مردم به رسانه های بیگانه هستیم که دلیل آن فعالیت مستمر دشمن و کم کاری خودمان بوده است که متاسفانه روحیه و اعتقاد جوانان را نشانه گرفته است.

جواد پور با بیان اینکه یکی از ارکان جلوگیری از منکرات ایمان و اعتقاد به خدا است، اضافه کرد : هرکجا که رشوه، فساد، پارتی بازی و منکری به وجود آید نشانگر نفس کم رنگ توحید و ایمان به خداوند است و لازم است از درون خود را بازنگری کنیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حامی چهارشنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۴ - ۰:۵۴

رسانه محل تضارب آراست.شما خودتان به همین خاطر به عرصه آمدین.آقای مدیر سایت چرا نظر مرا تایید نکردید؟ آقای فرماندار به خوبی به ضعف بزرگ آقای لاهوتی اشاره فرمودند که همانا آشنا نگهداری در پست های حساس است!برای بهتر شدن اوضاع همه با هم از آقای صیقلی حمایت کنیم.او می آید…

خواهر پنجشنبه , ۱۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱:۱۷

مرحبا به آقای فرماندار که به آفت آشنا سالاری و عدم شایسته سالاری اشاره فرمودند.این عیب بزرگ را در نماینده آقای لاهوتی می بینیم اتفاقا.پس بیایید برای آینده ای روشن سراغ آقای صیقلی برویم.و از ایشان بخواهیم وارد شوند و کار را یکسره کنند…