کرانچار جانشین قلعه نوعی می شود
کرانچار جانشین قلعه نوعی می شود

زلاتکو کرانچار جدی ترین گزینه برای مربیگیری استقلال در فصل آینده است. به گزارش لنگرنیوز, از چندی پیش پیشنهاد یکی دو تیم لیگ برتری به امیر قلعه نویی و مذاکره شفاهی سرمربی استقلال با پدیده مشهد مسئولان باشگاه استقلال را به تکاپو انداخت تا هر چه سریعتر به فکر فصل آینده باشند.   قرار بود […]

زلاتکو کرانچار جدی ترین گزینه برای مربیگیری استقلال در فصل آینده است.

به گزارش لنگرنیوز, از چندی پیش پیشنهاد یکی دو تیم لیگ برتری به امیر قلعه نویی و مذاکره شفاهی سرمربی استقلال با پدیده مشهد مسئولان باشگاه استقلال را به تکاپو انداخت تا هر چه سریعتر به فکر فصل آینده باشند.

 

قرار بود گزینه مد نظر استقلال برای فصل آینده لو نرود اما پیغام های استقلالی ها به کرانچار لو رفته و ظاهرا این مربی منتظر انتهای فصل است.

 

مربی مطرح سپاهان و سابق پرسپولیس در صورتی که فتح الله زاده در استقلال بماند گزینه اصلی هدایت این تیم است اما این اتفاق در حالی رخ می دهد که قلعه نویی سودای رفتن داشته باشد.

 

به نظر می رسد فتح الله زاده از تجربه خود به خوبی استفاده کرده و قبل از آنکه دستش در حنا بماند به فکر فصل آینده تیمش افتاده است هر چند خودش مدعی است آخر فصل از استقلال می رود و دیگر بر نمی گردد.

 

کرانچار تاکید کرده مذاکره ای با آبی ها انجام نداده است اما به نظر می رسد برای روشن شدن ماجرا باید تا پایان فصل صبر کرد!/عرش نیوز