اطلاعیه دفتر احمدی‌نژاد درباره انتخابات

در اطلاعیه دفتر رئیس‌جمهور قبل آمده است: احمدی نژاد هیچ برنامه انتخاباتی ندارد و بیان هرگونه مطلبی از سوی افراد مختلف به نقل از وی یا درباره رئیس جمهوری سابق، صرفا نظر شخصی خود آنان است.

کد خبر : 41257
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۶
اطلاعیه دفتر احمدی‌نژاد درباره انتخابات

به گزارش لنگرخبر، در اطلاعیه دفتر رئیس‌جمهور قبل آمده است: احمدی نژاد هیچ برنامه انتخاباتی ندارد و بیان هرگونه مطلبی از سوی افراد مختلف به نقل از وی یا درباره رئیس جمهوری سابق، صرفا نظر شخصی خود آنان است.

دفتر محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق کشورمان با صدور اطلاعیه‌ای حضور احمدی‌نژاد در انتخابات را تکذیب کرد.

در این اطلاعیه آمده است: اطلاع رسانی دقیق، صحیح و شفاف به افکار عمومی از اهمیت و ضرورت ویژه‌ای برخوردار است زیرا متضمن مصالح و منافع ملی و برآمده از یک خواست عمومی است و تصمیم‌گیری عالمانه مردم برای سرنوشت خویش و کشور نیز بستگی تام و تمام، به رعایت این مهم دارد.

این اطلاعیه می‌افزاید:‌ با وجود این اصل اساسی که مبتنی بر یک مطالبه ملی و قانونی است، متاسفانه شاهد تداوم انتساب برخی مطالب جعلی و خلاف واقع به دولت قبل و رئیس جمهوری سابق از سوی افراد و عناصر سیاسی و همچنین انتشار بدون ملاحظه اینگونه مطالب در طیفی از رسانه های گروهی هستیم که به نوبه خود به طرح درخواست‌های مکرر و بی شمار هموطنان عزیز جهت روشنگری و پاسخگویی به سیاسیون حرفه ای و رسانه های نشردهنده، انجامیده است. با امعان نظر به اهمیت موضوع موارد زیر به استحضار ملت شریف می رسد.

این اطلاعیه تاکید می‌کند: ظاهراً گروهی از رسانه ها و برخی از سیاست ورزان در ایراد توهین، اتهام و افترا به دولتهای نهم و دهم و به طور اخص رئیس جمهور سابق، خود را مبسوط الید می دانند و آشکارا چنین به نظر می رسد که از یک مصونیت کامل برای تداوم این رفتار ناهنجار نیز برخوردارند.

این اطلاعیه با تاکید بر اینکه احمدی نژاد هیچ برنامه انتخاباتی ندارد و از از بیان هرگونه اظهار نظر درباره افراد و فهرست‌های انتخاباتی، پرهیز می‌کنند، آورده است: بنابراین انتظار می‌رود رسانه‌های ارتباط جمعی و مدعیان سیاست‌ورزی از انتساب نامزدهای محترم انتخابات و برخی اقدامات و رفتارهای سیاسی به رئیس جمهوری سابق یا انعکاس مطالب غیر مستند به نقل از وی خودداری فرمایند.

این اطلاعیه می‌افزاید: در احترام به ملت بزرگ ایران و جهت حفظ مصالح کشور، مشی و منش رئیس جمهوری سابق همچنان مبتنی بر سکوت در برابر امور جاری و همچنین توهین‌ها و اتهامات گوناگون است و از پرداختن به هرگونه بحث و مجادله‌ای در این زمینه اجتناب می‌ورزند، بنابراین از اصحاب رسانه و عناصر سیاسی انتظار می‌رود که از انتساب انگیزه‌های سیاسی و انتخاباتی خود، به دولت قبل و  احمدی‌نژاد خودداری نمایند.

این اطلاعیه در پایان تصریح کرده است:‌ بار دیگر شایسته تاکید می‌داند که احمدی‌نژاد هیچ سخنگویی ندارند و بیان هرگونه مطلبی از سوی افراد مختلف به نقل از ایشان یا درباره رئیس جمهوری سابق، صرفا نظر شخصی خود آنان است. در صورتی که انتشار نظر  احمدی‌نژاد، ضرورت پیدا کند، دفتر ایشان به صورت رسمی آن را به اطلاع عموم خواهد رساند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.