درگیری شدید نماینده پرادعا در یکی از روستاهای بخش کوچصفهان!

بنا به اظهارات شاهدان عینی، این انتقادات با عکس العل تند نماینده و فحاشی وی به فرد منتقد همراه بوده تا آن جا که کار به درگیری فیزیکی کشیده و برخی از همراهان نماینده پرادعا فرد منتقد را مورد ضرب و شتم قرار داده و سرانجام قائله با حضور ماموران نیروی انتظامی ختم می شود.

کد خبر : 41298
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۳
درگیری شدید نماینده پرادعا در یکی از روستاهای بخش کوچصفهان!

به گزارش لنگرخبر، حضور چندی پیش نماینده پرادعا در یکی از روستاهای بخش کوچصفهان با درگیری فیزیکی اطرافیان وی با یکی از شهروندان منطقه همراه بوده است.

گویا جناب نماینده که این روزها شدت فراوانی به فعالیت های انتخاباتی خود بخشیده است، چندی پیش در یکی از روستاهای کوچصفهان حاضر شده که ناگهان از سوی فردی که از قضا از بستگان همسر این نماینده هم بوده، به علت حمایت از تخریب گسترده محیط زیست مورد انتقاد قرار می گیرد.

بنا به اظهارات شاهدان عینی، این انتقادات با عکس العمل تند نماینده و فحاشی وی به فرد منتقد همراه بوده تا آن جا که کار به درگیری فیزیکی کشیده و برخی از همراهان نماینده پرادعا فرد منتقد را مورد ضرب و شتم قرار داده و سرانجام قائله با حضور ماموران نیروی انتظامی ختم می شود.

* تصویر تزیینی است

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ابراهیم سه شنبه , ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۹

واعظان که جلوه برمحراب ومنبرمیکنند چون به خلوت میروندوان کاردیگرمیکنند اون بنده خداکه کتک خورده احیاناواقف نبودکه سیاست فامیل ووبستگان نمیشناسدکاربایددرست بشه