رهبری املشی هم نوا با جان کری می شود: مردم سوریه حکومتشان را قبول ندارند!/ چای و برنج پس چه می شود؟

جناب رهبری املشی از خود بپرسید چه شده است که سخنان شما نعل به نعل عین سخنان دولت مردان آمریکا در خصوص سوریه است و هم نوای با آنها انتخابات سوریه و خروجی آن بشار اسد را قبول ندارید و همچون کری باقی ماندن بشار اسد در قدرت برایتان قابل قبول نیست.

کد خبر : 41329
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۰

به گزارش لنگرخبر، چندی پیش نماینده املش و رودسر، رهبری املشی در نطق پیش از دستور سخنرانی عجیب و شگفت آوری را ایراد کرد.

وی ابتدا در جملاتی عجیب سیاست های نظام و رهبری در خصوص حمایت از محور مقاومت را زیر سوال می برد. ایشان در اظهاراتی عحیب در خصوص جنگ های ایجاد شده در منطقه اظهار نگرانی کردند ایران به دام اسرائیل نیفتد و کشورهای “سوریه” و “ترکیه و عربستان”  را در یک ردیف قرار دادند حال آنکه این کشورها کاملا در دو جبهه مخالف یکدیگر هستند و امروزه بر هیچکس حمایت های ترکیه و عربستان از داعش پوشیده نیست.

ظاهرا ایشان نمی دانند در جایگاهی حضور ندارند که بتوانند در خصوص اینگونه سیاست گذاری ها دخالت بکنند و در طبقات مشخص شده تصمیم سازی و تصمیم گیری نظام جمهوری اسلامی این دست مسائل تنها در حوزه اختیارات ولی فقیه و نهایتا روسای قوا و شورای عالی امنیت ملی می باشد.

رهبری املشی در گوشه ای دیگر از سخنان عجیبشان به نخست وزیر عراق را به تابعیت انگلیسی متهم کردند و او را برای عراق مناسب ندانستند در حالیکه همه می دانند العبادی در جایگاه شراکت با دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.

جناب آقای رهبری املشی آیا یادتان رفته است خودتان متولد نجف اشرف هستید، بهتر است ابتدا یک سوزن به خود بزنید سپس یک جوالدوز به العبادی.

آیا بهتر نبود به وظایف خود در کمیسیون برنامه و بودجه بپردازند که چیزی به پایان سال نمانده هنوز تکلیف برنامه ششم توسعه و بودجه سال بعد مشخص نیست!

ایشان بهتر است به جای نگرانی در خصوص سیاست های موفق نظام در خصوص سوریه و عراق ، نگران نفوذ تفکرات لیبرالی و نئو کینزی در برنامه ششم توسعه باشند تا ماجرای برنامه چهارم توسعه و نارضایتی رهبر معظم انقلاب تکرار نشود.

باید از نماینده املش و رودسر پرسید آیا بهتر نبود مشکلات مربوط به حوزه نمایندگی خود همچون چای و برنج را پیگیری می کردند.

ظاهرا باید به ایشان یاد آوری کرد که خاندان اسد و کشور سوریه تنها حامی ایران در دوران ۸ سال دفاع مقدس بودند و در طول حیات انقلاب اسلامی نیز همواره از حامیان سیاست های جمهوری اسلامی بوده و در دهه گذشته نیز پشتیبانی سیاسی و نظامی محور مقاومت به رهبری ایران و خط مقدمی لبنان و فلسطین را بر عهده داشته است.

شاید ایشان نمی دانند با توجه به این اقدامات دولت سوریه جزء کشورهای شریک جمهوری اسلامی در منطقه می باشد. البته شاید معنای شریک در روابط بین الملل را نمی دانند که اگر نمی دانند نباید در این خصوص اظهار نظر کنند.

ایشان در گوشه ای دیگر از سخنانشان اشاره کردند: در یمن هم باید به اکثریت رای مردم احترام بگذاریم و نباید بهانه دست عربستان بدهیم.

باید به ایشان متذکر شد بر خلاف شما همه مردم ایران اتفاق نظر دارند که عربستان در قضیه یمن مقصر و جنایت کار است. چه شده است با شما که گناه پدیدآورنده فاجعه منا را به گردن نظام مقدس جمهوری اسلامی می اندازید.

چه شده است که فرستادن چند کشتی غذا و دارو از ایران به یمن معنایش می شود دخالت و عامل حضور عربستان ، اما موشک باران و بمباران مردم مظلوم یمن از منظر شما دخالت نیست ؟ و حتی حق عربستان است چون ایران بهانه به دستش داده است.

در پایان باید اشاره کرد بهتر است این جمله ی امام را چراغ راه خود قرار دهید که ” هرجا آمریکا از شما تعریف کرد بدانید اشتباه کرده اید”

وی در جای دیگری از  این سخنرانی گفته است که “مردم سوریه حکومت خودشان را قبول داشتند میدان را برای ورود تروریست ها آماده نمی کردند!” و همچنین حضور بشار به عنوان نخست وزیر را خلاف قانون دانست.

از خود بپرسید چه شده است که سخنان شما نعل به نعل عین سخنان دولت مردان آمریکا در خصوص سوریه است و هم نوای با آنها انتخابات سوریه و خروجی آن بشار اسد را قبول ندارید و همچون کری باقی ماندن بشار اسد در قدرت برایتان قابل قبول نیست.

برچسب ها : ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

صادق پنجشنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۲۰

واقعا از ایشان بعید بود.ما تابع رهبریم وغیر.

رضا پنجشنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۳

احسنت به تو دلاورمرد جسو ر نماینده املش و رودسر

کامران جمعه , ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۰

اگر نماینده لنگرود یا لاهیجان اینها را میگفت وامصیبتا تا حصر خانگی براو میتاختید ولی این آقا گفت شده جسور وشجاع.واقعا خنده دار است آقای رهبری ظاهرا پیر شده اید ودیگر کارایی ندارید وحرفهای دشمن را تکرار میکنید.بس است موقع استراحت شما فرا رسیده.