انقلاب اسلامی موجب تحول عظیم در منطقه شد/برخی از گلوگاه های اقتصادی در دست نامحرمان است/دشمن با شبهه افکنی در تلاش برای سستی اراده جوانان است

سردار آبنوش تصریح کرد : انقلاب اسلامی موجب تحول عظیم در منطقه شده است که استکبار برای آسیب رساندن به انقلاب با ایجاد گروه های تکفیری در تلاش برای زخم کردن انقلاب اسلامی است.

کد خبر : 41510
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۷:۵۴
انقلاب اسلامی موجب تحول عظیم در منطقه شد/برخی از گلوگاه های اقتصادی در دست نامحرمان است/دشمن با شبهه افکنی در تلاش برای سستی اراده جوانان است

به گزارش لنگرخبر، جانشین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا شب گذشته در یادواره ۲۵ مسجد امام رضا(ع)شهرستان لنگرود با بیان اینکه ایران در دهه چهارم انقلاب در شرایط خاصی قرار دارد گفت : همواره در طول تاریخ گروهی اهل سفسته و شبهه افکن وجود دارد که حتی روزی خود را نیز از همین طریق به ست می آوردند.
سردارسالارآبنوش با اشاره اینکه راه مقابله با شبهه افکنان بصیرت است اظهار کرد : شبهاتی در خصوص کمک ایران به کشورهای همسایه از سوی سفسته گران مطرح میشود که اگر روشنگری نشود مردم عام گمراه میشوند.
وی تصریح کرد : انقلاب اسلامی موجب تحول عظیم در منطقه شده است که استکبار برای آسیب رساندن به انقلاب با ایجاد گروه های تکفیری در تلاش برای زخم کردن انقلاب اسلامی است.
سردارآبنوش اضافه کرد: اگراستکبار بداند مردم ایران از انقلابی گری کوتاه می آیند دست از هجوم و نقشه بر میدارد.
جانشین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با بیان اینکه ابرقدرت شدن جهان تشیع یکی از زمینه های ظهور امام زمان است اضافه کرد : برای ایجاد امارت ابرقدرتی جهان تشیع، سه ستون اصلی لازم است که در برنامه ۲۰ ساله کشور و با مدیریت رهبرمعظم انقلاب برای نخستین بار برنامه ریزی شده است که ایران باید در سال ۱۴۰۴ باید به ابرقدرت منطقه تبدیل شود.
وی با تاکید بر اینکه دشمن با شبهه افکنی در تلاش برای سستی اراده جوانان است گفت : داشتن قدرت تدافعی، امنیتی و بازدارندگی نخستین ستون امارت ابرقدرتی جهان تشیع است که ایران از این حیث دارای قدرت دفاعی بازدارنده و بی نظیر است.

جانشین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا اضافه کرد : ژاپن به عنوان یکی از کشورهای صنعتی و قدرتمند در جهان به شمار میرود ولی از لحاظ دفاعی ضعیف است که کشتار هیروشیما توسط امریکا نمونه ای از ضعف آنان است.

سردار آبنوش

آبنوش رسیدن به علم و تکنولوژی را دومین ستون اعلام کرد و گفت : ملتی که از علم عقب بماند به ناچار خوار میشود و مجبور میشود دست خود را به روی نظام سلطه دراز کند.

سردار آبنوش با بیان اینکه کشورهایی که در عرصه هسته ای فعالیت میکنند برخی از آب سنگین و برخی هم از آب سبک بهره می برند ولی ایران هم از آب سنگین و سبک بهره میبرد که به صورت بومی به این تکنولو‍ژی دست یافتیم که این نشان از توان داخلی دانشمندان ایرانی است.

جانشین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا اضافه کرد : بعد از تحریم شرکت های خارجی پارس جنوبی را ترک کردند و برخی در داخل مدعی شدند که چون ایران مرگ بر امریکا میگوید مورد تحریم قرار رفتیم و خبری از پالایشگاه نیست ولی امروزه مهندسان ایرانی پنج هزارکیلومتر زیر دریا لوله گذاری کرده اند و گاز را برای هموطنان استخراج میکنند که صد در صد آن اقدامات از توان بومی میباشد.
جانشین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا اقتصاد را ستون سوم اعلام کرد و اضافه کرد : اقتصاد زیر نظر مستقیم رهبری نیست و مسئولان اقتصادی توسط دولت و مجلس تعیین میشوند ولی راهکارهای مقاومتی از سوی رهبرمعظم انقلاب به دولت ابلاغ شده است و در تلاش برای اصلاح اقتصاد کشور است.
وی اظهار کرد :برخی از گلوگاه های اقتصادی در دست نامحرمان است و دستوراتشان را از کدخدا میگیرند و نیاز است ستون اقتصادی نیز به استقلال کامل برسد.
آبنوش افزود : با ورود رهبرمعظم انقلاب به حوزه اقتصادی راه های نفوذ دشمن بسته میشود.
وی با بیان اینکه ایران در رده های تک رقمی علمی در جهان است، تصریح کرد : بیش از ۱۵۰ هزار مهندس ایرانی مستقیم و غیرمستقیم در قرارگاه خاتم در تلاش و فعالیت هستند و امروز اکثر علم های زیرساختی توسط مهندسان ایرانی برنامه ریزی و پیاده سازی میشود.

 

IMG_2054 IMG_2061 IMG_2062 IMG_2064 IMG_2065 IMG_2066 IMG_2067 IMG_2069 IMG_2071 IMG_2079

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.