امروز ۲۵۰۰ گردان بسیجی آماده شهادت در جبهه‌های مقاومت هستند

رئیس سازمان بسیج مستضعین گفت: امروز ۲۵۰۰ گردان بسیجی آماده جهاد هستند و اینها به دلیل تأثیر از درس عاشوراست.

به گزارش لنگرخبر،سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعین در دومین مجمع عالی بسیج که از صبح امروز با حضور با فرمانده کل سپاه پاسداران در مشهد مقدس آغاز شده، با بیان این‌که امروز خیل عظیم بسیجیان آماده شهادت در جبهه‌های مقاومت حضور دارند، اظهار داشت: امروز ۲۵۰۰ گردان بسیجی آماده جهاد هستند و اینها به دلیل تأثیر از درس عاشوراست.

وی ادامه داد: امروز دشمنان از هر سو به مسلمانان می‌تازند و به دنبال تفرقه و نفوذ هستند. دردها و زخم‌های فراوانی به امت اسلام از عراق و شام و حجاز تا نیجریه وارد شده و التیام بخش همه این زخم‌ها حرم‌های اهل بیت است.

رئیس سازمان بسیج مستضعین با انتقاد از عملی نشدن و بی توجهی به برخی از برنامه‌های بسیج در کشور گفت: هرکسی که به پشت میز مسئولیت می آید گرفتار تعریف و تمجید از وضعیت موجود می‌شود و بدون درنظر گرفتن واقعیت‌ها مواضع نامناسبی را اتخاذ می‌کند.

سردار نقدی تصریح کرد: در این بین مجمع عالی بسیج به دور از هرگونه منفعت طلبی شخصی و جمعی و به دور از بازی‌های سیاسی با نگاه انقلابی مسائل کشور را دسته بندی کرده و برنامه‌های عملی را پی ریزی خواهد کرد.

وی تاکید کرد: اسلام بن بست ندارد و هر مشکلی را می‌تواند از پیش رو بردارد و مجمع عالی بسیج هم با این هدف شکل گرفته و به عبارتی یک اتاق فکر ۱۰۰ هزارنفری برای مدیریت بهتر نظام است.

رئیس سازمان بسیج مستضعین افزود: مجمع عالی بسیج مقرر کرده تا در طول برنامه ششم برخی تصمیم گیری‌ها را برای مجامع شهرستان‌ها و استان‌ها محول کند و برنامه‌های بسیج را متناسب با نیازها رقم بزند و خط مشی ما نیز در به برنامه ششم توسعه همین خواهد بود.

سردار نقدی از صدور سه سند قطعنامه، بیانیه و امار و ارقام پس از اتمام همایش دو روزه مجمع عالی بسیج خبر داد.