رهبر معظم انقلاب، فاجعه منا را ما رایت و الا جمیلا نامیدند/عذرخواهی اوحدی از خانواده های قربانیان منا

اوحدی با اشاره به جلسه وی به رهبر معظم انقلاب جهت ارایه گزارش، تصریح کرد : رهبر معظم انقلاب فاجعه منا را ما رایت و الا جمیلا نامیدند.

به گزارش لنگرخبر، ظهر امروز رییس سازمان حج و زیارت کشور در سالن جلسات فرمانداری شهرستان از خانواده جانباختگان منا لنگرود و رودسر بازدید کردند.
سعید اوحدی با عذرخواهی از خانواده جانباختگان به دلیل تاخیر چند ساعته گفت : در جمع خانواده های جانباختگان در رامسر بودیم که دلیل تاخیر ما بود که از این تاخیر پوزش میخواهم.
وی با بیان اینکه فاجعه منا سنگین و بسیار تلخ بود اظهار کرد : غروب فاجعه منا در عید قربان دعا میکردم که یکی از قربانیان راه خدا باشم.
رییس سازمان حج و زیارت کشور با اشاره به جلسه وی به رهبر معظم انقلاب جهت ارایه گزارش، تصریح کرد : رهبر معظم انقلاب فاجعه منا را ما رایت و الا جمیلا نامیدند و تاکید داشتند که فاجعه منا زنده نگه داشته و آن حادثه مورد پیگیری حقوقی و قانونی قرار گیرد که وزارت خارجه وظیفه پیگیری حقوقی فاجعه منا را دارد.
اوحدی خطاب به خانواده قربانیان منا، گفت : دلیل اصرار بازدید با خانواده های قربانیان منا، تاکیدات مقام معظم رهبری است و بنده ایمان دارم خدا عزیزان شما را گلچین کرده است.
سعید اوحدی اظهار کرد : بسیاری از سجایای اخلاقی و رازهای مگو قربانیان بعد از انها مشخص و مطرح شده است که میتواند به صورت کتاب و شعر نیز جمع اوری مورد بهره برداری قرار گیرد.