مکان ثابتی برای تمرین تیم فوتسال موجود نیست/سالن را برای تمرین کرایه کرده ایم

سرمربی تیم فوتسال هیئت فوتبال لنگرود در حاشیه تمرین این تیم در گفت و گو با خبرنگار لنگرخبر گفت : با حمایت های رئیس هیئت فوتبال لنگرود و مشکلاتی که از جهت هزینه های باشگاه وجود داشت، این تیم به یک متقاضی واجد شرایط واگذار شد که امیدواریم در بازی های آتی شهروندان لنگرودی شاهد نتایج بهتری از تیم لنگرود باشند.

برخی بازیکنان به دلیل عدم تامین هزینه های مالی از تیم جدا شدند

محمد رضا منصوری با بیان اینکه تیم فوتسال هیئت فوتبال لنگرود تا کنون ۹ بازی را انجام داده است گفت : تیم لنگرود از ۴ بازی اول خود ۳ برد و یک باخت را کسب کرد ولی از بازی پنجم تا نهم به دلیل مشکلات مالی کادر و بازیکنان تیم روحیه برای بازی و تمرین نداشتند و حتی برخی بازیکنان به دلیل عدم تامین هزینه های مالی از تیم جدا شدند.

وی اظهار کرد : بعد از واگذاری تیم و جدا شدن تعدادی از بازیکنان از تیم،‌ چند بازیکن جدید به تیم اضافه شدند تا بتوانیم در نیم فصل دوم به نتایج بهتری دست پیدا کنیم.

مکان ثابتی برای تمرین تیم موجود نیست-سالن را کرایه کرده ایم

سرمربی تیم فوتسال هیئت فوتبال لنگرود یکی از مشکلات موجود را عدم وجود مکانی برای تمرین تیم اعلام کرد و گفت : برای حل این مشکل سالن ۲۲ بهمن لنگرود را در دو روز از هفته کرایه کرده ایم.

منصوری اضافه کرد : در بازی اول از نیم فصل دوم، چهارشنبه جاری راس ساعت ۱۶ در سالن ۲۲ بهمن لنگرود به مصاف تیم هیئت فوتبال انزلی می رویم که حضور شهروندان لنگرودی جهت تشویق موجب تقویت بیشتر روحیه بازیکنان لنگرود خواهد بود.

سوپر لیگ فوتسال گیلان با حضور ۱۰ تیم در حال برگزاری است که تیم هیئت فوتبال لنگرود تا پایان نیم فصل اول و از ۹ بازی انجام داده صاحب ۱۰ امتیاز شده که رده هفتم جدول را به خود اختصاص داده است.

2 (1) 2 (2) 2 (3) 2 (4) 2 (5) 2 (6) 2 (7) 2 (8) 2 (9) 2 (10) 2 (11) 2 (12) 2 (13) 2 (14) 2 (15)

author ۱ دی ۱۳۹۴
author 944 views