مردم لنگرود تقاضای تغییر جدی در شهرستان را دارند/بندر چمخاله موجب تقویت کشاورزان می شود

رمضانپور دریاسری گفت : مردم شهرستان لنگرود تقاضای تغییر جدی در شهرستان را دارند و با توجه به برنامه های اجرایی خود پا به عرصه کاندیداتوری انتخابات مجلس گذاشتم.

به گزارش لنگرخبر، حمید رمضانپور دریاسری صبح شنبه ۲۸ آذر با حضور در دفتر انتخابات در فرمانداری لنگرود جهت شرکت در انتخابات مجلس دهم ثبت نام کرد.

حمید رمضانپوردریاسری با حضور در تحریریه لنگرخبر با بیان اینکه با حمایت وزرشکاران،‌کسبه بازار و خانواده های شهدا وارد میدان شده ام، گفت : مردم شهرستان لنگرود تقاضای تغییر جدی در شهرستان را دارند و با توجه به برنامه های اجرایی خود پا به عرصه کاندیداتوری انتخابات مجلس گذاشتم.

وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیان اینکه اصحاب رسانه معتمد مردم و مسئولین هستند، اظهار کرد : آمادگی دارم ثروت و دارایی خود را که در گذشته به دست آورده ام را در اختیار رسانه ها قرار دهم و بعد از ۴ سال ثروت و دارایی اعلام شود.

IMG_2283

کاندیداها منابع مالی خود برای تبلیغات را اعلام کنند/تنظیم بیش از ۱۵۰ فقره سند برای تالاب کیاکلایه

وی با اشاره به هزینه های مالی تبلیغات کاندیداها افزود : کاندیداها مشخص کنند که منابع مالی خود برای تبلیغات را از کجا تامین میکنند که وزیر کشور از آن به عنوان پول کثیف تعبیر کرده است.

حمید رمضانپور دریاسری با اشاره جریان های کوه خواری، زمین خواری و دریا خواری گفت : این موارد در شمال کشور به وفور دیده میشود که البته هر سه مورد آن در شهرستان لنگرود در حال اجرا است و لازم است مسئولین پیگیری کنند که  کوه خواری، زمین خواری و دریا خواری هایی که انجام میشود منابع آن ها به کجا و منابع مالی آن در کجا هزینه می شود.

وکیل پایه یک دادگستری با بیان اینکه تالاب کیاکلایه به مانند گوشت قربانی است که هرکسی یک تکه از آن را میکند اضافه کرد : بیش از ۱۵۰ فقره سند برای تالاب کیاکلایه تنظیم شده است و شرکت هایی نیز در این تالاب فعالیت میکنند.

شرکت تعاونی از هدر رفتن بودجه ها و رانت خواری جلوگیری میکند

رمضانپور با اشاره به ۲۷ برنامه کارشناسی شده و اجرایی خود برای شهرستان لنگرود گفت : ایجاد شرکت تعاونی های فراگیر بنا بر قانون یکی از برنامه ها است که تمام شهروندان لنگرودی سهام دار آن خواهند بود و بودجه های عمرانی شهرستان در این شرکت تعاونی جهت برنامه ریزی مدون و مشخص جهت انجام پروژه های عمرانی شهرستان تجمیع و استفاده می شود.

وی بودجه عمرانی شهرستان را سالانه ۱۲ تا ۲۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود : متاسفانه پیمانکارانی که وارد شهرستان می شوند برای انعقاد قرارداد ها مبالغی را طلب میکنند که بر خلاف ضوابط و مقررات جاریه کشور است که با ایجاد شرکت تعاونی میتوان از هدر رفتن بودجه ها و رانت و رانت خواری جلوگیری کرد.

IMG_2253

بندر چمخاله موجب تقویت کشت کشاورزان می شود

این مدرس دانشگاه تصریح کرد : اگر نماینده آتی مجلس تمام اعتبار خود را برای بندر چمخاله قرار دهد ایران میتواند بعد از ۳ سال به cis یا کشورهای مشترک المنافع متصل شود و لازم است به جای تفکر به عزل و نصب ها به فکر تقویت توسعه شهری باشند.

رمضانپور با بیان اینکه شهرستان های اطراف لنگرود، رویای بندرچمخاله را می بینند، ادامه داد : کشورهای مشترک المنافع به جای کالاهای صادراتی بیشتر به فکر تهیه قوت غذا هستند که بندر چمخاله میتواند علاوه بر صادرات مواد غذایی و تولید اشتغال،‌موجب تقویت کشت کشاورزان نیز شود.

وی گفت : اگر فقط بطری های آب معدنی از بندرچمخاله به کشورهای مشترک المنافع ثادر شود ماهیانه ۱۲۰ میلیارد تومان به لنگرود تزریق می شود.