رسانه‌های صهیونیست: پاسخ حزب‌الله به ترور قنطار هدفمند خواهد بود
رسانه‌های صهیونیست: پاسخ حزب‌الله به ترور قنطار هدفمند خواهد بود

اقدام تروریستی رژیم اشغالگر قدس در به شهادت رساندن سمیر قنطار آزاده لبنانی و تأکید حزب‌الله بر گرفتن انتقام خون قنطار موجی از هراس و وحشت میان صهیونیست‌ها به وجود آورده است.

به گزارش لنگرخبر،شبکه المیادین به‌نقل از رسانه‌های اسرائیلی گزارش داد برآوردهای مؤسسات امنیتی اسرائیل نشان می‌‌دهد که واکنش حزب‌الله (به اقدام رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن سمیر قنطار) هدفمند و برنامه‌ریزی شده خواهد بود تا از پاسخ سخت از طرف اسرائیل خودداری کند.

این رسانه‌ها بر ادامه آماده‌باش ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه شمالی از ترس پاسخ حزب‌الله به ترور شهید سمیر قنطار خبر دادند.

این رسانه‌ها تأکید کردند شلیک موشک‌های ضدزره به خودروهای نظامی اسرائیلی یکی از سناریوهایی است که به‌احتمال زیاد حزب‌الله بر اساس آن عمل خواهد کرد.

مؤسسات امنیتی رژیم صهیونیستی پیش‌بینی کرده‌اند که حزب‌الله به ترور شهید قنطار واکنش نشان خواهد داد،‌ اما هنوز نوع و ماهیت این پاسخ مشخص نیست.

رسانه‌های اسرائیلی همچنین تصریح کردند موج عملیات فلسطینی‌ها علیه شهرک‌نشینان (صهیونیست) ممکن است چند ماه دیگر طول بکشد.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی نیمه‌های شامگاه شنبه ۲۸ آذر یک ساختمان در شهر “جرمانا” در حومه جنوبی دمشق را بمباران کردند که در پی آن سمیر قنطار آزاده لبنانی و شماری از شهروندان سوری به شهادت رسیدند.