کارخانه‌ها مدام در حال تعطیلی هستند/ دولتمردان چرا قفلِ رکود کارخانه‌ها را باز نمی‌کنند?
کارخانه‌ها مدام در حال تعطیلی هستند/ دولتمردان چرا قفلِ رکود کارخانه‌ها را باز نمی‌کنند?

امام جمعه موقت اصفهان گفت: آقایان مدام از کاهش نرخ تورم سخن می‌گویند، اما سؤال اینجاست: چرا کارخانه‌ها تعطیل شده‌اند و چرا قفل رکود کارخانه‌های کشور را باز نمی‌کنند؟

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدتقی رهبر در نماز جمعه این هفته اصفهان با اشاره به مسئله برجام و خط و نشان‌های آمریکا، اظهار داشت: پس از اجرای برجام تاکنون هر روز که می‌گذرد، یک نوع شیطنت از مسئولان آمریکایی یا از کاخ سیاه شنیده می‌شود و به همین دلیل است که بارها اعلام شده نباید چشم به بیگانه دوخت و منتظر آنها ماند و اگر مسئولان کشور تصور می‌کنند آمریکایی‌ها به‌دنبال پیشرفت ایران هستند سخت در اشتباه‌ هستند.

وی با اشاره به سخنان امام(ره) و مقام معظم رهبری در مورد آمریکا و شیطنت‌هایش، افزود: امروز ایران بین مردم جهان حرف اول را می‌زند. تکیه بر استعدادهای داخلی و چشم ندوختن به دست بیگانه موجبات پیشرفت کشور را فراهم می‌آورد.

امام‌جمعه موقت اصفهان خطاب به دولتمردان تصریح کرد: آقایان مدام از کاهش نرخ تورم سخن می‌گویند، اما سؤال اینجاست: چرا کارخانه‌ها تعطیل شده‌اند و چرا قفل رکود کارخانه‌های کشور را باز نمی‌کنند؟ متأسفانه کارخانه‌های این کشور مدام در حال تعطیلی است.

وی با اشاره به تذکر ۱۰۰ نماینده خطاب به دولت به‌دلیل رکود اقتصاد گفت: این چهار ریال یارانه را ندهید، ولی نگذارید قیمت‌ها آزاد شود و جلوی افزایش قیمت‌ها را بگیرید. متأسفانه دولت‌مردان نتوانسته‌اند با مشکلات اقتصادی پخته عمل کرده و آن را مهار کنند.

رهبر با اشاره به روز ۹ دی خاطرنشان کرد: سال ۸۸ عده‌ای فریب خورده با هدایت بیگانه می‌خواستند ضربات سنگینی به انقلاب وارد کنند که با هدایت رهبر انقلاب دست فتنه‌گران رو و فتنه در ۹ دی دفن شد.

وی با اشاره به انتخابات و آخرین روز ثبت‌نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه همه از همه جریان‌ها و جناح‌ها به میدان انتخابات پا گذاشته‌اند، اما هنگام انتخاب باید انتخاب اصلح یعنی فردی که به انقلاب، اسلام و خط امام اعتقاد دارد به صحنه بیاید و انتخاب شود. من تأکید می‌کنم که در تبلیغات و دعوت‌ها حتماً آرامش گزینه اصلی باشد.

امام‌جمعه موقت اصفهان با اشاره به میلاد حضرت مسیح(ع) و تبریک آن به مسیحیان و ارامنه کشور و اصفهان، اظهار داشت: همان‌طور که همه می‌دانند حضرت مسیح(ع) به آمدن حضرت محمد(ص) بشارت داده و پیروان آن پیامبر نیز همواره این مسئله را می‌دانند.

وی به شیخ زکزاکی اشاره و خاطرنشان کرد: او تاکنون شش فرزندش را در راه اسلام داده و خودش نیز امروز به‌خاطر اسلام به این روز در آمده، این همان پیام انقلاب اسلامی است که در جهان طنین‌انداز شده و استکبار از همین پیام می‌ترسد، اما همه مطمئن باشند که پیروزی همواره با اسلام است.

انتهای پیام/*