ثبت نام ۳۰ آقا و خانم به عنوان کاندیدای مجلس در لنگرود + اسامی

بعد از گذشت ۷ روز از زمان ثبت نام کاندیدا مجلس؛ ۳۰ آقا و خانم لنگرودی برای ورود به خانه ملت نام نویسی کردند.

کد خبر : 42650
تاریخ انتشار : شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ - ۸:۲۳
ثبت نام ۳۰ آقا و خانم به عنوان کاندیدای مجلس در لنگرود + اسامی

به گزارش لنگرخبر، بعد از گذشت ۷ روز از زمان ثبت نام کاندیدا مجلس؛ ۳۰ آقا و خانم لنگرودی برای ورود به خانه ملت نام نویسی کردند.

از این بین ۲۷ آقا و ۳ خانم برای حضور در مجلس شورای اسلامی در لنگرود نام نویسی کردند.

پرویز محمد ن‍ژاد،‌حمید رمضانپور دریاسری،‌ پژمان فهیمی فام،‌ یوسف فلاحیان، محمداسماعیل احمدی سلوش،‌ ضیا ذاکر حسینی،‌ نصرت نادم، میثم موسی پور، محمد اخوان، مهرداد امین لیلی، علی نقی ن‍ژاد دیوشلی،‌ مهرداد لاهوتی، محمود دهگان، نادر جهان آرای، محمد علی احمدی شاد،حسین هادی پور، احمد اسماعیلی بازارده، حسن پورقربان، گل آقا پورعباس، شهرام شریفی، حسن اخگری،‌ فرزین غفاری راد،‌ مجید مطلبی،‌ کریم نیازمند،‌ محمد پوررضا، سید مرتضی سیدخاوری لنگرودی و مسلم نیک نام ۲۷ کاندیدایی بودند که تا پایان روز هفتم ثبت نام کاندیدا مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لنگرود ثبت نام کردند.

لیلا ساکتی لنگرودی، معصومه شعبانی گورندانی و نرجس نوبهاری سه کاندیدایی هستند که برای حضور در مجلس نام نویسی کرده اند.

نام نویسی کاندیداهای انتخابات مجلس از ۲۸ آذر گذشته آغاز و در ۴ دی ماه جاری به پایان رسید.

گفتنی است پس از بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های اجرایی، بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های نظارت و پس از آن در شورای نگهبان انجام خواهد شد که این روند تا ۵ اسفند ادامه خواهد یافت.

تبلیغات مجلس از ۲۹ بهمن به مدت هفت روز برگزار می‌شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

یاسر شنبه , ۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷

متاسفانه شورای نگهبان در سطح شهرستان به خصوص لنگرود چند سالیه در تایید صلاحیت مصالحه می کنه این بار هم قدرت برخی از افراد و نفوذشون در شورای نگهبان از استقلال این نهاد مطمئنا خواهد کاست !
به خصوص که یکی از همین نماینده ها در اظهار نظری تعجب برانگیز ازبه کاربردن نام ارزشی خانوادش در تهدید شورای نگهبان استفاده ابزاری کرده !

زغال سوخته شنبه , ۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۸

این باعث افتخار است در شهرستان لنگرود افراد با سلایق مختلف شرکت درکاندیدا شذن دوره دهم مجلس شورای شدند اما یک نکته مهم وجودارد که به عهده سیاسیون وروشنفکران جامعه است این که زمینه را فراهم کنند تا این کاندیداها محترم راهکار وروش خود برای آبادانی وقانونگذاری وطرح های خودرا در یک مناظر با حضور تمامی این عزیزان برگزار نماید وآنوقت شرایط انتخابات را با سوی اندیشه محور سوق دهدوپیروز این انتخابات یک اندیشه محور وطرح سیستم باشد واین تفکر بعدها کشور را به سوی پیشرفت وترقی سوق می دهد

یاسر دوشنبه , ۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۱

سلام ز.غ : این متن پرطمطراق اون اسم !؟

امیر علی دوشنبه , ۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰

با سلام به زغال سوخته
من متاسفم برای مردم شهرم با این همه قدمت و اصالت که اسیر یک آدم که معلوم نیست از کجا آمده به ظاهر سردار که طی تحقیقات سرگرد هم نیست و تمام کاندیداهای محترم را می خواهد به جان همدیگر بندازد تا از آب گل آلود ماهی بگیرد. این آقای از آب گل آلود ماهی بگیرد.