شهدا با جانفشانی در راه انقلاب باعث شکوفایی ایران اسلامی شدند

سید رضا جوادپور افزود : در این راستا تکلیف ملی و انقلابی داریم چرا که این شهدا بودند که با جانفشانی در راه انقلاب باعث شکوفایی ایران اسلامی شدند و نام ایران را در جهان بلند آوازه کردند.   به گزارش لنگرنیوز ، فرماندار شهرستان لنگرود در چهارمین جلسه هماهنگی ستاد یادواره شهید املاکی گفت […]

سید رضا جوادپور افزود : در این راستا تکلیف ملی و انقلابی داریم چرا که این شهدا بودند که با جانفشانی در راه انقلاب باعث شکوفایی ایران اسلامی شدند و نام ایران را در جهان بلند آوازه کردند.

 

به گزارش لنگرنیوز ، فرماندار شهرستان لنگرود در چهارمین جلسه هماهنگی ستاد یادواره شهید املاکی گفت : با توجه به اینکه شهدا جایگاه بسیار ارزشمندی در ثبات و استمرار انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی دارند وظیفه تجلیل و تکریم شهدا بر دوش همه مسئولین است.

 

سید رضا جوادپور افزود : در این راستا تکلیف ملی و انقلابی داریم چرا که این شهدا بودند که با جانفشانی در راه انقلاب باعث شکوفایی ایران اسلامی شدند و نام ایران را در جهان بلند آوازه کردند.

 

وی اضافه کرد : همه شهدا در این سربلندی ایران سهیم هستند بویژه فرمانداران و سرداران جنگ که بسیاری از آنان از این شهرستان هستند که در رده های بالا همچون شهید املاکی جنگ را هدایت کردند و برای ایران افتخار افریدند و رهبر معظم انقلاب نیز در فرمایشات خود شهید املاکی را قهرمان نامیدند.

 

فرماندار لنگرود تاکید کرد : مدیران شهرستان باید تمام تلاش خود برای برنامه ریزی صحیح و درست را جهت هرچه بهتر برگزار شدن مراسم یادواره شهید املاکی در سال آینده(فروردین) انجام دهند.

 

مسئول ستاد هماهنگی ستاد یادواره شهید املاکی گفت : تمام سعی ما این است که با فراگیر کردن برگزاری مراسم یادواره این شهید ملی در سطح استان از تمام مدیرانی که احساس مسئولیت می کنند بتوان هرچه بهتر تصمیم گیری کرد تا شاهد برگزاری مراسم باشکوهی در شان و منزلت سردار املاکی باشیم.

 

سردار مصطفی پور افزود : باید در این راه از افراد تاثیر گذار و توانمند برای برنامه ریزی مراسم شهدا بهره گرفت.

 

در این مراسم موضوعاتی چون مسابقه انشا نویسی در سطح مدارس شهرستان در زمینه شهید املاکی ، مراسم عصر شعر و خاطره و ساخت سرود ویژه شهید املاکی توسط صداو سیما گیلان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد نتیجه این موضوعات در جلسه بعدی مشخص شود.