۲۵ نوعروس کمیته امداد لنگرودی راهی خانه بخت شدند
۲۵ نوعروس کمیته امداد لنگرودی راهی خانه بخت شدند

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) لنگرود گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون هزینه تأمین جهیزیه برای ۲۵ نوعروس و ۳۲ نوداماد پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) لنگرود در گفتگو با خبرنگار  لنگرخبر گفت : کمک برای ازدواج جوانان امری خداپسندانه است و کمیته امداد نیز در این زمینه با ایجاد ساز و کارهای مناسب حمایت‌های خاصی از مددجویان انجام می‌دهد.

وی با تاکید بر مشارکت هر چه بیشتر مردم در کمک به تامین معیشت زوج‌های جوان مددجو در آغاز زندگی مشترک، تصریح کرد: احیای سنت حسنه ازدواج، ترویج فرهنگ انفاق و تقویت روحیه مشارکت‌های مردمی در جهت کمک به ازدواج جوانان تحت پوشش از مهم ترین اقدامات مورد توجه کمیته امداد است.

پنجی از اعطای کمک هزینه خرید جهیزیه به هشت نوعروس تحت پوشش این نهاد به مناسبت حلول ماه ربیع خبر داد و خاطرنشان کرد: این تعداد جهیزیه با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیون  تومان انجام شد.

رئیس کمیته امداد  امام خمینی(ره) لنگرود ادامه داد: برای تهیه هر فقره جهیزیه مبلغ دو میلیون تومان هزینه شد و کمک هزینه ازدواج مجدد نیز به پنج نفر با اعتبار هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعطا شد.

پنجی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون هزینه تأمین جهیزیه برای ۲۵ نوعروس، ۳۲ نوداماد  و کمک هزینه ازدواج مجدد ۲۳ نفر در شهرستان پرداخت شده است، اظهار کرد: برای پرداخت این تعداد از کمک هزینه یک میلیارد و ۶۰ میلیون و ۵۴۰ هزار ریال اعتبار از محل منابع امدادی و خیرین شهرستان هزینه شد.

۳۵ نوعروس کمیته امداد لنگرودی پشت نوبت دریافت جهیزیه

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) لنگرود با اشاره به اینکه ۳۵ نوعروس لنگرودی هنوز پشت نوبت دریافت کمک هزینه تامین جهیزیه هستند، خاطرنشان کرد: ۲۰ نوداماد و پنج ازدواج مجدد در شهرستان نیز منتظر دریافت کمک هزینه هستند.

پنجی با بیان اینکه سال گذشته کمک هزینه خرید جهیزیه ۱۱۶ نوعروس، ۶۴ نوداماد و ۱۶ ازدواج مجدد در شهرستان پرداخت شد،افزود: برای پرداخت این تعداد  کمک هزینه تامین جهیزیه دو میلیارد و ۲۸۸ میلیون و چهار هزار ریال هزینه شد.