یک لنگرودی  رییس ستاد ائتلاف اصلاح طلبان در شهر تهران شد
یک لنگرودی  رییس ستاد ائتلاف اصلاح طلبان در شهر تهران شد

مسئول روابط عمومی شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان گفت: در جلسه امشب به پیشنهاد دکتر عارف و تصویب سایر اعضا، علی صوفی، وزیر سابق تعاون به عنوان رییس ستاد ائتلاف اصلاح طلبان در شهر تهران انتخاب شد.

به گزارش لنگرخبر، الهام فخاری با تبریک هفته وحدت و زادروز خجسته پیامبر بزرگوار اسلام(ص) و ششمین امام معصوم حضرت امام جعفر صادق (ع)، از حضور فعال و استقبال گسترده نخبگان و فرهیختگان کشور برای نامنویسی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، به عنوان نشانه علاقمندی، پایبندی و اعتماد به نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب اسلامی یاد کرد.
به گزارش مجلس آنلاین؛ مسوول روابط عمومی شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان با تاکید بر این همراهی پرشور و آگاهانه داوطلبان، فضای تداوم گشایش مدبرانه و زمینه سازی موثر برای تعامل سازنده سیاسی در کشور را مثبت و فراهم تحلیل کرد.
فخاری همچنین به تقاضای عمومی و خواسته فعالان سیاسی و احزاب مختلف مبنی بر پرهیز از برخوردهای سلیقه‌ای احتمالی اشاره و اظهار امیدواری کرد دست اندرکاران انتخابات، هیات های اجرایی و نظارت در روند. اقدام ها و بررسی صلاحیت ها این اعتماد ارزنده و نشاط اجتماعی را پاس بدارند.
وی درمورد مصوبات آخرین جلسه شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان گفت: در جلسه امشب پیشنهاد جناب آقای عارف رییس شورا و تصویب سایر اعضا، مهندس علی صوفی، وزیر سابق تعاون به عنوان رییس ستاد ائتلاف اصلاح طلبان در شهر تهران انتخاب شد.