بیش از ۷۰۰۰ اصله نهال رایگان در هفته منابع طبیعی در رودسر توزیع می شود
بیش از ۷۰۰۰ اصله نهال رایگان در هفته منابع طبیعی در رودسر توزیع می شود

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رودسر گفت : در طی هفته منابع طبیعی بیش از ۷۰۰۰اصله نهال در بین مردم و ادارات و نهادهای دولتی شهرستان توزیع می شود . به گزارش لنگرنیوز ، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رودسر گفت : در طی هفته منابع طبیعی بیش از ۷۰۰۰اصله نهال از گونه های […]

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رودسر گفت : در طی هفته منابع طبیعی بیش از ۷۰۰۰اصله نهال در بین مردم و ادارات و نهادهای دولتی شهرستان توزیع می شود .

به گزارش لنگرنیوز ، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رودسر گفت : در طی هفته منابع طبیعی بیش از ۷۰۰۰اصله نهال از گونه های سوزنی برگ ، پهن برگ ، سنوبر، بلوط ، زردین ، سرونقره ای و خمره ای در بین مردم و ادارات و نهادهای دولتی شهرستان توزیع می شود . 

 

محمدرسول قانع همچنین تجلیل از بازنشستگان منابع طبیعی و همچنین مانور حفاظتی با همکاری یگان حفاظت این اداره و همیاران طبیعت از دیگر برنامه های هفته منابع طبیعی در این شهرستان ذکر کرد.

وی از اختصاص ۲ میلیارد و ۶ میلیون ریال اعتبار در سال جاری برای اجرای طرح های منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان خبر داد .

 

قانع گفت : در سال جاری و در راستای اشتغالزایی و تامین چوب آلات مورد نیاز کارخانه ها بیش از ۲۹ هزار متر مکعب مجوز باغی صادر شده است.