مسئله اصلی نفوذ، مجلس خبرگان است/برخی با شورایی کردن به دنبال اعمال اراده خود بر رهبر هستند
مسئله اصلی نفوذ، مجلس خبرگان است/برخی با شورایی کردن به دنبال اعمال اراده خود بر رهبر هستند

طائب مسئله اصلی و نخست نفوذ را مجلس خبرگان دانست و گفت : برخی به شورایی کردن رهبری به دنبال اعمال اراده خود بر رهبر هستند در حالی که شورایی در عالم مهعنایی ندارد.

به گزارش لنگرخبر، رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار در مراسم بزرگداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت که در مسجد جامع شهرستان لنگرود برگزار شد با بیان اینکه بعد از فتنه رهبرمعظم انقلاب فرمودند فتنه ۸۸ کشور را واکسینه کرد گفت : ایشان مدتی بعد فرمودند مردم خودشان را برای فتنه بزرگ دیگری امده کنند.
وی یکی از ویژگی های فتنه را به اشتباه انداختن مردم در بین جامعه اعلام کرد و افزود : در فتنه ۸۸ دشمن با تمام قوا وارد میدان شده بود و فکر میکرد که نسخه انقلاب را پیچیده است ولی مردم در ۸ و ۹ دی تمام داشته های دشمن را برباد دادند.
حجت الاسلام مهدی طائب اظهار کرد : کسانی که در مسیر انحراف هستند هر چه بیشتر زنده بمانند بر ضرر خودشان است چرا که از خواب بیدار نمیشوند.

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار با بیان اینکه در شرایط فعلی مکان امنی در جهان برای امام زمان(عج) وجود ندارد تصریح کرد : واجب است مردم به فریاد هل من ناصرینصرنی پاسخ دهند و زمینه سازی ظهور امام عصر را فراهم سازند.

طائب با اشاره به مذاکرات ایران با ۵+۱ گفت : دولت مدتی به کدخدا اعتماد کردند و مذاکراتی انجام شد و در نهایت نتیجه صحبت آن شد که در زمینه اقتصاد نفت ۱۰۰ دلاری به ۳۰ دلار نزول کند این درحالی است که امید دولت به افزایش صادرات نفت بود و در زمان آزاد سازی تحریم ها،‌نفت به زیر ۳۰ دلار رسید که با قیمت کنونی نفت،‌ استخراج نفت هم به صرفه نیست.

IMG_3293

وی مسئله اصلی و نخست نفوذ را مجلس خبرگان دانست و گفت : برخی با شورایی کردن به دنبال اعمال اراده خود بر رهبر هستند در حالی که شورایی در عالم مهعنایی ندارد.

حجت الاسلام طائب افزود : رهبر معظم انقلاب در دنیا محبوب است ولی بقیه سران کشور مانند پوتین شهامت گفتن این حقیقت را ندارند.

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار با بیان اینکه کلمه علامه بار معنایی دارد اظهار کرد : افرادی مثل هاشمی از کلمه علامه سوءاستفاده میکنند و با باورهای مردم بازی میکنند.

وی اضافه کرد : علامه به علامه طباطبائی میگویند که متفکر سیاسی و دینی بود و با نسبت دادن برخی کلمات به خانواده بیت امام، بیت امام از تقدس می افتد‌، بیت امام بعد از امام باید جان فدا و تابع رهبری باشد.

طائب اظهار کرد : هر چه جهان جلوتر می رود گره اقتصادی پیچیده تر میشود و تنها راه مقابله با آن اقتصاد مقاومتی است که بارها مورد تاکید رهبر معظم انقلاب قرار گرفت ولی برخی کشور ها با چپاول دیگر کشورها به دنبال قدرت خود هستند.