حقوق بازنشستگی مستمری بگیر تامین اجتماعی یکسان سازی شود

به گزارش لنگرخبر،حمید رمضانپور دریاسری ظهر امروز در دیدار با جمعی از مستمری بگیران تامین اجتماعی این شهرستان اظهار داشت: عدالت محوری در امور حقوقی و دستمزد بازنشستگان تامین اجتماعی باید سرلوحه فعالیت مسئولان باشد.

وی با بیان اینکه اختلاف دریافتی حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی پیگیری می شود، افزود: تامین اجتماعی باید تمام تلاش خود را برای رعایت عدالت بکار گیرد.
استاد دانشگاههای تهران با تاکید بر اینکه با استفاده از راهکارهای اجرایی می توان وام ضروری مستمری بگیران تامین اجتماعی را سالانه پرداخت کرد، گفت: باید شرکت تعاونی مستمری بگیران شهرستانی یا استانی تشکیل شود.
رمضانپوردریاسری تصریح کرد: شرکت تعاونی مستمری بگیران تامین اجتماعی شهرستان لنگرود میتواند با آورده مستمری بگیران و حمایت تامین اجتماعی و مشارکت در امورات اقتصادی و عمرانی به سوددهی رسیده و از محل سوددهی به مستمری بگیران خدمات مالی و اعتباری ارائه دهد.
وی شرط داشتن جامعه ای مطلوب را قدرشناسی از بازنشستگان و برآورده کردن نیازهای مادی و معنوی آنها در کنار هم دانست و گفت: دولت و مجلس باید در خدمت بازنشستگان باشند و سطح معیشت این عزیزان را افزایش دهند.

author ۹ دی ۱۳۹۴
author 691 views