تیم شهرداری لنگرود با ۴ گل حریف خود را در هم کوبید
تیم شهرداری لنگرود با ۴ گل حریف خود را در هم کوبید

در چهارچوب هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم آزادگان از گروه نخست تیم شهرداری لنگرود توانست در برابر تیم هورداد رایان (سامسونگ) کرمان با نتیجه جالب چهار بر صفر به برتری برسد تا از پایین جدول فاصله بگیرد. به گزارش لنگرنیوز ، در چهارچوب هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم آزادگان از گروه نخست تیم شهرداری […]

در چهارچوب هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم آزادگان از گروه نخست تیم شهرداری لنگرود توانست در برابر تیم هورداد رایان (سامسونگ) کرمان با نتیجه جالب چهار بر صفر به برتری برسد تا از پایین جدول فاصله بگیرد.

به گزارش لنگرنیوز ، در چهارچوب هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم آزادگان از گروه نخست تیم شهرداری لنگرود توانست در ورزشگاه شهدای لنگرود برابر تیم انتهای جدولی هورداد رایان (سامسونگ) کرمان با نتیجه جالب چهار بر صفر به برتری برسد تا از پایین جدول فاصله بگیرد.

 

در جدول رده‌بندی گروه نخست لیگ دسته دوم تیم شهرداری لنگرود با این برد ارزشمند با هجده بازی و کسب ۱۹ امتیاز در رده دهم لیگ چهارده تیمی این گروه قرار گرفت .

 

در ادامه این رقابت‌ها در آخرین بازی از سال ۹۲  در هفته ۲۲ روز دوشنبه ۲۶ اسفند راس ساعت ۱۵، تیم شهرداری لنگرود در ورزشگاه سراج کلا جویبار برابر تیم شهرداری جویبار قرار خواهد گرفت .