بیانیه هیئت رزمندگان اسلام شهرستان لنگرود در محکومیت شهادت رهبر شیعیان عربستان

در پی شهادت رهبر شیعیان عربستان شیخ نمر توسط وهابیون آل سعود، هیئت رزمندگان اسلام شهرستان لنگرود بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش لنگرخبر، متن این بیانیه به شرح زیر می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله تعالی:

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تبدیلا (احزاب/۲۳)
در عصری که ریشه آزادگی با تزویر و تقلای سران جبان و کذاب به خشکی می رفت، خون مظلومان پاکدل و نیک سرشت همانند آبی زلال به اصل ثابت شجره طیبه حق جانی دوباره ارزانی نمود. ولیِّ دم این ستمدیدگان، سلطانی است که از جانب قدرت لا یزال الهی گمارده شده و بی تردید دادگاه عدل الهی که صلاحیت مطلق احقاق حق در دامنه اش متصور و متقن است، داد مظلومان را ستانده و با منقلبی که خیر الماکرین (جل و على) تدارک دیده، حکم حتمی الهی اجرا خواهد شد.
اقدام ددمنشانه رژیم مرتجع ،قرون وسطایی و تروریست پرور سعودی در اعدام آیت الله شیخ نمر نقض آشکار حقوق بشر و آزادی بیان بوده و نشان می دهد بنیان اینگونه جنایات تفکر وهابیت و جریان تکفیری ـ سلفی است که امروز داعش پرچمدار آن است.
شمارش معکوس براندازی و افول این رژیم لجباز و عنید که حیات خلوت رژیمی منفورتر و فرومایه تر از خود که همانا رژیم صهیونیستی است، آغاز شده و به رمق و رقم های اخیر خود رسیده است
هیات رزمندگان شهرستان لنگرود مسئولیت مستقیم این جنایت ننگین را متوجه آمریکا و هم پیمانان آن می دانند که به صورت مستقیم از رژیم سعودی حمایت می کنند و بر جنایات بزرگ این رژیم علیه مردم خود و ملت های منطقه سرپوش می گذارند و از تجاوزگری آن حمایت می کنند. امری که ثابت می کند شعارهای آنها در خصوص آزادی، مردم سالاری و حقوق بشر حرف های یاوه و دروغی بیش نیست و کسی در امت ما فریفته آن نمی شود.
هیات رزمندگان شهرستان لنگرود این مصیبت را به محضر حضرت ولی عصر (عج) و مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی ) و خانواده شهید شیخ نمر باقر النمر و نیز تمام امت اسلامی تسلیت گفته و از خداوند برای روح این شهیدکه در راه مبارزه با ظلم و دفاع از حق و حقیقت مجاهدت می کرد طلب آمرزش و مغفرت مینماید .
والسلام علیکم والرحمه الله وبرکاته
هیات رزمندگان اسلام شهرستان لنگرود
دیماه ۱۳۹۴