فعالیت ۶۰۰ حلقه صالحین در لنگرود/ برترین ها تجلیل می شوند

فرمانده سپاه ناحیه لنگرود از فعالیت بیش از ۶۰۰ حلقه شجره طیبه صالحین در این شهرستان خبر داد و گفت: برترین حلقه های صالحین سه شنبه(۱۵ دی) در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تجلیل می شوند.

فرمانده سپاه ناحیه لنگرود با تسلیت شهادت شیخ نمر به تمام شیعیان جهان به خبرنگار لنگرخبر گفت: دومین جشنواره برترین‌های شجره طیبه صالحین در لنگرود با هدف ایجاد رقابت سالم، تقویت انگیزه و ایجاد شور و نشاط انقلابی در بین بسیجیان برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه جشنواره برترین‌های شجره طیبه صالحین در سه سطح ناحیه، استان و کشور برگزار می‌شود، افزود: مسائل تربیتی مهم ترین موضوع در شجره طیبه صالحین است که سپاه ناحیه لنگرود با همکاری همه سرگروه‌های صالحین، مربیان، متربیان و تربیت آموزش در سطح پایگاه‌های مقاومت به این امر مهم تحقق می‌بخشد.

 

سرهنگ حسینی از فعالیت بیش از ۶۰۰ حلقه شجره طیبه صالحین با موضوعات تربیتی، عقیدتی، بصیرتی، فرهنگی، ورزشی و رزمی در شهرستان خبر داد و تصریح کرد: دومین جشنواره برترین‌های حلقه‌های صالحین سه شنبه(۱۵ دی) در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود برگزار می‌شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه لنگرود ادامه داد: ۱۲ حلقه متربیان، سه حلقه سرگروه های صالحین و یک سایت برتر صالحین در دومین جشنواره برترین‌های حلقه‌های صالحین تجلیل می‌شوند.

 

وی با اشاره به اینکه تشکیل ارتش ده‌ها میلیونی یکی از آرمان‌های امام و مقام معظم رهبری است، اذعان کرد: ارتشی که در اخلاص، ایمان و تقوا و بصیرت سرآمد همه انسان‌های جهان باشد امروز با تمام مشکلات و کمی و کاستی‌ها به وقوع پیوسته و  قادر به حضور در تمام عرصه‌هاست.

 

سرهنگ حسینی  با بیان اینکه حلقه‌های صالحین در قالب نفرات ۹ تا ۲۲ نفر تشکیل می‌شود، اظهار کرد: دومین جشنواره برترین‌های حلقه‌های صالحین در لنگرود در سطح بسیج مساجد و محلات به منظور تجلیل و قدردانی از ارکان حلقات صالحین برگزار خواهد شد.