مجموعه ی نمایشی من خواب دیده ام در سالن آمفی تئاتر رودسر بر روی صحنه می رود
مجموعه ی نمایشی من خواب دیده ام در سالن آمفی تئاتر رودسر بر روی صحنه می رود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر از اجرای مجموعه ی نمایشی من خواب دیده ام به کارگردانی مرتضی زیل در محل سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد اسلامی این شهرستان خبر داد .    به گزارش لنگرنیوز ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر از اجرای مجموعه ی نمایشی من خواب دیده ام به […]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر از اجرای مجموعه ی نمایشی من خواب دیده ام به کارگردانی مرتضی زیل در محل سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد اسلامی این شهرستان خبر داد . 

 

به گزارش لنگرنیوز ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر از اجرای مجموعه ی نمایشی من خواب دیده ام به کارگردانی مرتضی زیل در محل سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد اسلامی این شهرستان خبر داد . 

 

اسماعیل صفری گفت : این مجموعه نمایشی به مدت ۴۰ دقیقه با موضوعیت دفاع مقدس و یادآور اشغال شهر خرمشهر از سوی رژیم بعثی عراق حکایت دارد .

وی افزود این نمایش روایت زوجی است که حاضر نیستند شهر خرمشهر را ترک کنند اما حلقه ی محاصره لحظه به لحظه تنگ تر می شود و در همین اثنی آنها با شخص سومی برخورد می کنند و بقیه ماجرا …..

این نمایش از شنبه به مدت ۷ روز به مرحله ی اجرا در می آید کارگردان این مجموعه مرتضی زینل و نویسنده متن محسن تارمی به عهده دارد. تهیه کننده این مجموعه گروه تئاتر هوسم است .

صفری بیان داشت این مجموعه نمایشی با بازیگری زینل ، مریم بذرافشان و سیدرضا مولوی اجرا می شود .

وی همچنین از خانه ی هنرمندان این شهرستان در پارک ملت خبر داد و هدف از آن را ارائه ی خلاقیت و نوآوری هنرمندان در جهت حمایت از تولیدات داخلی و تشویق و ترغیب مردم به سمت کالای ایرانی دانست .

صفری اظهار کرد : مکان این خانه به مالکیت شهرداری رودسر بوده است که با دراختیار گذاشتن آن برای شهروندان رودسر مکانی برای عرضه ی آثار هنری هنرمندان این شهرستان فراهم کرده است .

به گفته ی وی حدود ۴۰ نفر از هنرمندان آثار دستی و تجسمی خود را به صورت دائم عرضه نمودند .