همایش دست های مهربانی با مشارکت اوقاف و کمیته امدادلنگرود برگزار شد

همزمان با سراسر کشور و به منظور عمل به نیت واقفان خیر اندیش همایش دست های مهربانی در شهرستان لنگرود برگزار شد . به گزارش روابط عمومی اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود این طرح به همت اداره اوقاف شهرستان و کمیته امداد امام خمینی (ره) و با مشارکت سپاه ناحیه لنگرود در بخش محروم اطاقور اجرا گردید . […]

همزمان با سراسر کشور و به منظور عمل به نیت واقفان خیر اندیش همایش دست های مهربانی در شهرستان لنگرود برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود این طرح به همت اداره اوقاف شهرستان و کمیته امداد امام خمینی (ره) و با مشارکت سپاه ناحیه لنگرود در بخش محروم اطاقور اجرا گردید .


در این نشست حجت الاسلام بازدار سرپرست اداره اوقاف لنگرود با بیان جایگاه وقف در اسلام و اهمیت آن در رفع نیاز مالی مستمندان جامعه برخی از آثار و برکات حاصله از این سنت حسنه را برای جمع حاضر تشریح و خاطر نشان نمود : بی شک آنچه موجب گردید که امروز اوقاف در این مسیر گام برمی دارد ، نیت واقفیانیست که با عمل خیرخواهانه خود در ریشه کنی فقر در جامعه سهیم بوده اند ووظیفه امانتداری از نیات آنان بر عهده اداره اوقاف نهاده شده است .

 

در ادامه قنبرنژاد ریاست اداره کمیته امداد امام خمینه (ره) شهرستان لنگرود نیز از رویکرد جدید اوقاف شهرستان ، از حمایت های بی شائبه اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود در یاری دادن به کمیته امداد قدردانی ویژه به عمل آورد .  در انتها نیز به تعداد ۴۰ نفر از افراد مستمند حاضر در جلسه مساعدت مالی به عمل آمد .