درسی که رافا بنیتس برای لحظه خداحافظی به فوتبال دنیا داد/این نامه سراسر پند آموزنده است
درسی که رافا بنیتس برای لحظه خداحافظی به فوتبال دنیا داد/این نامه سراسر پند آموزنده است

رافا بنیتس در نامه ای که اخلاق حرفه ای در سراسرش موج می زند از رئالی ها خداحافظی کرد.

به گزارش لنگرخبر به نقل از خبرآنلاین ، رافا بنیتس شاید یکی از منفورترین مربیان تاریخ رئال مادرید باشد. او که در ابتدای فصل و زمانی که از سوی پرز به سانتیاگو برنابئو آمد هم محبوبیتی نداشت و تا روز آخر هم این باشگاه ننتوانست مربی اش را در دل هواداران جا کند و سرانجام پرز با او همان کاری را کرد که سال ها قبل با کارلوس کروش کرده بود ؛ برکناری در میانه فصل. البته فرق این دو با هم ، کسب دو جامی بود که سرمربی این روزهای ایران در جام بین قاره ای و سوپر جام اروپا داشت و دست خالی رفتن رافا از مادرید. بنیتس اما در لحظه جدایی ، نامه ای خطاب به هواداران رئال نوشته که شاید در تاریخ این باشگاه به یادگار بماند و مانی فستی باشد برای فوتبال دنیا در لحظه جدایی:

حالا که دوران حضورم در رئال مادرید به انتها رسیده دوست دارم از این فرصت استفاده کنم و از همه افراد باشگاه خداحافظی کنم.
دوست دارم همه افراد باشگاه از اعضای هیئت مدیره تا کوچکترین هوادار بدانند که سرمربیگری باشگاهی که در آن از پایین ترین رده به عنوان شخص، بازیکن و مربی رشد کردم تا به نیمکت تیم نخست برسم باعث افتخارم بود.
به عنوان یک مادریدیستا از شهر مادرید، که به درون سنت های این سازمان قدم گذاشته، کار کردن برای این رنگ ها یک افتخار بزرگ بود.
دوست دارم از افراد حاضر در سانتیاگو برنابئو و مجموعه تمرینی باشگاه که از همان لحظه نخست از من حمایت کردند و کارم را آسان تر کردند تشکر کنم.
دوست دارم برای جانشینم، زین الدین زیدان و کادرش آرزوی موفقیت کنم. برای همه بازیکنان، مربیان و کارکنان والدبباس و برنابئو آرزوی موفقیت می کنم. با احترام و تشکر…اولا مادرید و دیگر هیچ!”