واکنش سحر دولتشاهی حذف به فیلمش از جشنواره فیلم فجر/ ای کاش تا جشنواره صبر نکرده بودیم
واکنش سحر دولتشاهی حذف به فیلمش از جشنواره فیلم فجر/ ای کاش تا جشنواره صبر نکرده بودیم

سحر دولتشاهی حذف فیلم «نیم‌رخ‌ها» ساخته زنده یاد ایرج کریمی از جشنواره فیلم فجر را مایه دلگیری توصیف کرد و «نیم‌رخ‌ها» را فیلم عزیزش نامید.

به گزارش لنگرخبر و به نقل از خبرآنلاین ، سحر دولتشاهی با انتشار یک نوشته در اینستاگرام به حذف فیلم «نیم‌رخ‌ها»  ساخته مرحوم  ایرج کریمی، از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر واکنش نشان داد.

16-1-6-115319916032_545918515564733_1080470658_n

«برای «نیمرخ ها» دلم گرفت. آقای کریمی عزیز این عکس رو انتخاب کردم به خاطر نگاه شما. نگاه هوشمند و دقیق و نگران شما. مطمئنم اگر بودید چندان براتون فرق نمیکرد که فیلم شما در جشنواره باشه یا نباشه. اگه درست یادم باشه به اصرار ما شما و علی حضرتی قبول کردید که تا جشنواره بعدی که امسال باشه فیلم رو نگه دارین که ای کاش اصرار نمی کردیم. اینجوری شاید این فیلم اکران میشد و لا اقل شما برای اکرانش بودین. علی حضرتی برای «نیمرخ ها» یادداشت زیبایی نوشته. من فقط می تونم بگم چه خوب که قبل رفتن بعد از هشت سال سکوت فیلم ساختین. «نیمرخ ها» فیلم عزیز منه و امیدوارم فیلم عزیز خیلی ها بشه. مطمئنم خیلی ها که باید، قدر شما رو می دونن. من کمترین اونهام.»

«نیم‌رخ‌ها» پنجمین و آخرین  ساخته ایرج کریمی، فیلمساز و منتقد سینمایی است . او که از بیماری سرطان مغز استخوان رنج می‌برد ۱۱ شهریور سال ۱۳۹۴ شمسی درگذشت.