سمینار پزشکی ورزشی توسط مدرسین فدراسیون در لنگرود برگزار شد
سمینار پزشکی ورزشی توسط مدرسین فدراسیون در لنگرود برگزار شد

اولین دوره سمینار پزشکی ورزشی برای اولین بار در شرق گیلان در خصوص جلوگیری از آسیب های زانو و پوستی در ورزش توسط مدرسین فدراسیون پزشکی ورزشی در شهرستان لنگرود برگزار شد. به گزارش لنگرنیوز ، اولین دوره سمینار پزشکی ورزشی برای اولین بار در شرق گیلان در لنگرود برگزار شد.   موضوع این سمینار در […]

اولین دوره سمینار پزشکی ورزشی برای اولین بار در شرق گیلان در خصوص جلوگیری از آسیب های زانو و پوستی در ورزش توسط مدرسین فدراسیون پزشکی ورزشی در شهرستان لنگرود برگزار شد.

به گزارش لنگرنیوز ، اولین دوره سمینار پزشکی ورزشی برای اولین بار در شرق گیلان در لنگرود برگزار شد.

 

موضوع این سمینار در خصوص جلوگیری از آسیب های زانو و پوستی در ورزش بود که توسط مدرسین فدراسیون پزشکی ورزشی تدریس شد.

 

 دبیر این همایش گفت :امروزه تمام علوم زندگی را به تسخیر خویش در آوریم باز در خصوص علم جدید فیزیولوژی بدن ناتوانیم .

 

قاسم ترابی افزود : بیش از ۶۰۰۰ هزار ورزشکار سازمان یافته در لنگرود وجود دارد و این شهرستان گرچه از نظر جغرافیایی بسیار کوچک ولی قهرمانان و مربیان بسیار بزرگی را جا داده است که بارهها و بارها پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران  را در میادین بین المللی به اهتزاز در آورده اند و نام لنگرود رابه کشور  معرفی نموده اند.

 

ترابی با بیان اینکه لنگرود از نظر قهرمانی ورزشی در رتبه سوم استان قرار دارد افزود : امروز ما نیاز داریم که اطلاعات ورزشی قهرمانان مربیان را افزایش دهیم تا مربیان بتوانند  براساس اصول علم در سیستم های آموزشی خود استفاده نمایند .

 

قاسم ترابی اظهار کرد : امروز شهرستان لنگرود آن پتانسیل را دارد که با ارتقای علمی در سطح شهرستان به طور فراگیر در عموم را یک فرهنگ بسازیم و اندکی بیشتر تلاش خود را در این راستا داشته باشیم در  علم ورزش در استان مقام اول را بدست می آوریم و در همین راستا اولین سمینار ورزشی را در شهرستان لنگرود برای دانشجویان و قهرمانان و ورزشکاران برگزار نموده ایم و انشاالله هم در نظر داریم دوره  های جدیدی برای جلوگیری از آسیب های درد کمر کاهش وزن و در خصوص تغذیه (افزایش وزن و …) برای عموم در شهرستان لنگرودبرگزار نمائیم .

 

در این مراسم دکتر محمد حق شناس (رییس هیئت پزشکی ورزشی استان گیلان) ، خانم دکتر مریم اسدی مدرس فدراسیون ، دکتر رضا رکنی جراح ارتوپد و آرتروز کوب از دیگر سخنرانان این مراسم بودند که در خصوص موضوع سیمنار مطالبی را بیان کردند.