قراردادهای مشابه کرسنت در حال انعقاد است
قراردادهای مشابه کرسنت در حال انعقاد است

این روزها شنیده می شود، قراردادهای مشابه کرسنت در حال انعقاد است ولی مطمئنا با برخورد صحیح و عادلانه با این رویه باب این مطالب برای همیشه بسته خواهد شد.

به گزارش لنگرخبر، دوران جدید قوه قضائیه با اقدامات امید آفرینی آغاز شد که شاید مهمترین آن، برخوردهای محکم و شفاف و همراه با اطلاع رسانی درست به مردم باشد.

قوه قضائیه دشواری های خاص خود را دارد و کمتر به مشکلات درونی آن پرداخته شده و متاسفانه گوش شنوا هم برای درمان مشکلات ساختاری و اداری و مالی آن وجود ندارد اما با این حال رئیس قوه قضائیه با همه این مشکلات سعی کرده امید آفرینی فراوانی در جامعه برای اجرای عدالت فراهم آورد.
برخورد با مهره‌های فساد اقتصادی که پیوند با سیاست و قدرت دارند بسیار دشوار است و هزینه های سنگینی را هم به همراه خواهد داشت با این حال قوه قضائیه و شخص آیت‌الله آملی پای در راهی گذاشته اند که دعای بسیاری از دلسوزان نظام و مستضعفین را به همراه خواهد داشت.
شاید کمتر کسی باور می کرد مهدی هاشمی دستگیر محاکمه و زندانی شود. شاید کمتر کسی باور می کرد زنجانی و رحیمی دستگیر شوند و محاکمه شوند اما قوه قضائیه با همه فشارها و سختی‌ها این کارها را انجام داد. این اقدامات بسیار مهم هستند و شاجاعانه و در خور تمجید، تقدیر و سپاس.
شاید روزی آیت‌الله آملی لاریجانی و قضات این پرندهای مهم و همکاران محترمشان که نامی از آنها فاش نشده خاطرات این کارهای دشوار را بیان کنند تا افکار عمومی متوجه این مجاهدت‌ها شود.
اما امروزبه نظر می‌رسد وقت برخورد با پرونده مهم کرسنت هم فرارسیده باشد. پرونده‌ای که فشارهای سیاسی تا امروز اجازه نداده در محیط عادلانه به آن رسیدگی شود. شاید این گام سوم قوه قضائیه باشد گامی که آیت‌الله آملی توان برداشتن آن را دارد.
هرچند این روزها شنیده می شود قراردادهای مشابه‌ای در حال انعقاد است ولی مطمئنا با برخورد صحیح و عادلانه با این رویه باب این مطالب برای همیشه بسته خواهد شد.