بسیجی مخلص باید با مشارکت حداکثری، اصلح ترین را انتخاب کند
بسیجی مخلص باید با مشارکت حداکثری، اصلح ترین را انتخاب کند

کارشناس و تحلیلگر سیاسی با بیان اینکه داوطلبان انتخابات باید مرزبندی شفافی با دشمنان داشته باشد، گفت: بسیجی مخلص باید علاوه بر مشارکت در انتخابات، بهترین و اصلح ترین کاندیدا را انتخاب کند.

به گزارش لنگرخبر، یوسف  پورخرسندی، کارشناس و تحلیلگر سیاسی در دومین جشنواره برترین‌های شجره طیبه صالحین که در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات آتی یکی از مهم ترین ماموریت‌های خانواده بزرگ بسیج است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حضور باشکوه در انتخابات، افزود: هر چقدر حضور مردم در انتخابات بیشتر باشد استحکام و اعتبار کشور نیز به مراتب بیشتر خواهد شد.

پورخرسندی با بیان اینکه اجتماع عظیم ولایتمداران باید محبت همراه با معرفت و بصیرت را در خود ارتقا دهند، تصریح کرد: بسیجی مخلص باید علاوه بر مشارکت در انتخابات، بهترین و اصلح‌ترین کاندیدا را انتخاب کند.

کارشناس و تحلیگر سیاسی به ۱۰ویژگی بارز انتخاب اصلح اشاره وخاطرنشان کرد: کاندیدا باید خدامحور، دین مدار و ولایت مدار باشد  و روحیه خدمتگزاری به مردم در آنها موج زند.

وی داشتن نگاه مبتنی بر آرمان گرایی واقع بینانه و داشتن دانش و تخصص همراه با تجربه و تعهد را از دیگر ویژگی های انتخاب اصلح عنوان و اذعان کرد: کاندیدا باید از جنس مردم  و آگاه به نیازهای مردم و برخوردار از سلامت نفس باشد.

پورخرسندی با بیان اینکه کاندیدا باید مرزبندی شفافی با دشمنان داشته باشد، اذعان کرد: داشتن بصیرت نافذ، تشخیص نقشه‌های دشمنان و عدم وابستگی به باندهای قدرت و ثروت نیز از دیگز خصوصیات انتخاب اصلح است.