جمع آوری و پاره کردن بنرهای “صداقت آمریکایی” در لنگرود!!! + تصاویر
جمع آوری و پاره کردن بنرهای “صداقت آمریکایی” در لنگرود!!! + تصاویر

جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان لنگرود در یک اقدامی ارزشی یک روز قبل از راهپیمایی ۱۳ آیان بنرهایی با عنوان “صداقت آمریکایی” جلوی درب برخی از مساجد این شهرستان نصب نمودند. به گزارش لنگرنیوز ، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان لنگرود در یک اقدامی ارزشی یک روز قبل از راهپیمایی ۱۳ آیان بنرهایی با عنوان […]

جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان لنگرود در یک اقدامی ارزشی یک روز قبل از راهپیمایی ۱۳ آیان بنرهایی با عنوان “صداقت آمریکایی” جلوی درب برخی از مساجد این شهرستان نصب نمودند.

به گزارش لنگرنیوز ، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان لنگرود در یک اقدامی ارزشی یک روز قبل از راهپیمایی ۱۳ آیان بنرهایی با عنوان “صداقت آمریکایی” جلوی درب برخی از مساجد این شهرستان نصب نمودند.

 

این افراد علاوه بر اینکه با هیأت امنای مساجد هماهنگی به عمل آورده بودند بلکه بنرهای صداقت آمریکایی را با اسم همان مسجد نیز به چاپ رسانده بودند.

 

از نکات عجیب ماجرا این است که پس از چند ساعت از نصب بنر، عده ای اقدام به جمع آوری و پاره کردن یکی از بنرهای نصب شه نمودند.

 

لازم به ذکر است مسجد فاطمه الزهرا(س) در لیلاکوه، بقعه آقاسید محمد کیاکلایه، حسنیه شهیدان منفرد در جاده لاهیجان، ورودی حوزه علمیه لنگرود در نبش پل بتنی و مسجد جامع شهرستان لنگرود از مکان هایی بودند که بنر ها نصب شده بودند.

 

بعد از نصب بنر 


 

 

 

بعد از پایین کشیدن بنر