حادثه روز رشت توام با ابتذال و دهن کجی به اعتقادات بود

به گزارش لنگرخبر، امام جمعه محترم کومله در خطبه های این هفته نماز جمعه، با اشاره به شهادت شیخ نمر گفت : خون مظلومانی همچون شیخ نمر گریبان آل سعود جلاد را خواهد گرفت.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی افزود : اقدام عربستان در قطع رابطه دیپلماتیک با ایران فاقد شعور سیاسی و ناشی از جنون و ورشکستگی سیاسی است.

وی با بیان اینکه هدف قرار دادن سفارت ایران در یمن توسط عربستان نقض کامل تمامی کنوانسیون ها و قواعد بین المللی است اظهار کرد : عربستان با پیش دستی و شانتاژخبری درصدد سرپوش قرار دادن به جنایات خود در منطقه است.

حجت الاسلام سلیمانی با اشاره به دیدار اخیر خود با رهبر معظم انقلاب اضافه کرد : دیدار ائمه جمعه سراسر کشور با رهبری دیداری به یاد ماندنی و حاوی مطالب مهم انتخاباتی بود.

وی همچنین به تحریم های اخیر آمریکا علیه ایران اشاره کرده  و گفت : نقض های مکرر برجام از سوی آمریکائیها پاسخ در شان ملت ودولت را می طلبد.

امام جمعه کومله در ادامه، حادثه روز رشت را محکوم کردافزود : حادثه روز رشت که توام با ابتذال و دهن کجی به اعتقادات بود محکوم است.

ایشان در پایان اظهار کرد : شورا و اوقاف برای مشخص کردن حریم امام زاده سید حسن کومله با هم نزاع نکنند و خط و نشان نکشند، در صورت عدم توافق قانون وظیفه خود را در قبال موقوفات انجام می دهد.

author ۱۸ دی ۱۳۹۴
author 406 views