اولین دیوار مهربانی لاهیجان راه اندازی شد + عکس
اولین دیوار مهربانی لاهیجان راه اندازی شد + عکس

“لازم داری بپوش؛لازم نداری بپوشان”، جمله ای ساده که این روزها بر بسیاری از دیوارهای کشور با مردمان مهربانش نقش بسته است و امید و مهربانی را در دل نیازمندان واقعی جامعه بدون توجه به انتظارات آنها به دور از هرگونه ریاکاری و تبلیغات روشن کرده است.

به گزارش لنگرخبر به نقل از لاهیجان، دیروز یخچال مهربانی به همت جمعی از جوانان دلسوز لاهیجان در این شهر راه اندازی شد و امروز نوبت به دیوار مهربانی رسید. اهمیت ندارد چه کسی اولین دیوار مهربانی را در کدام نقطه کشور عزیزمان راه اندازی کرده است، مهم استقبال خودجوش مردمی است که با فرا رسیدن فصل سرد سال از همنوعان نیازمند خود در لاهیجان داشته و دارند.
این حرکت انسانی آنقدر در ایران اسلامی مورد استقبال مردم مهربان قرار گرفت که در مدتی بسیار کوتاهی، نه تنها تمام نقاط کشور را تحت پوشش خود قرار داد، بلکه توجه بسیاری از رسانه های بزرگ جهانی را نیز به خود جلب کرد.
در راستای اقدامات ارزشمند دیوار مهربانی، یخچال مهربانی و ایستگاه های مهربانی در شهرهای مختلف ایران، با شعار «لازم داری بپوش؛ لازم نداری بپوشان»، دیروز با تلاش جمعی از جوانان لاهیجان، اولین یخچال مهربانی در صحن مسجد امیرشمس الدین راه اندازی شد و امروز به همت جمعی دیگر از جوانان خیر و نوعدوست این شهر و برخی از دستگاه ها دولتی و نیمه دولتی، دیوار مهربانی در خیابان کاشف شرقی افتتاح شد.

 

دیوارمهربانی لاهیجان (۱) دیوارمهربانی لاهیجان (۲) دیوارمهربانی لاهیجان (۳) دیوارمهربانی لاهیجان (۴)