روسای لنگرود بدون وابستگی به کاندیدای خاص زمینه مشارکت حداکثری مردم را فراهم کنند

جوادپور خاطرنشان کرد: روسای اداره‌های لنگرود باید بدون وابستگی به کاندیدای خاص و طرفداری از جناح و حزب، زمینه اعتمادسازی و مشارکت حداکثری را در مردم فراهم کنند.

به گزارش لنگرخبر،سیدرضا جوادپور عصر امروز در نخستین جلسه ستاد هماهنگی دهه فجر انقلاب اسلامی این شهرستان اظهار کرد: دهه فجر یادآور خاطرات خوب رشادت‌های ملت ایران در مقابل رژیم منحوس پهلوی است.

وی نقش رهبری و ولایت فقیه، حضور آگاهانه مردم و اعتقاد، ایمان و ارزش‌های دینی را در پیروزی انقلاب اسلامی برجسته و موثر دانست و افزود: تبیین ارزش‌های انقلاب در جامعه برای مقابله با هجمه‌های تبلیغات دشمنان امری ضروری است.

فرماندار لنگرود تصریح کرد: برای همراهی با کاروان ایام‌الله دهه فجر نیازمند رویکرد بصیرت‌افزایی، خودباوری، همدلی، همزبانی، امید آفرینی و دشمن‌شناسی با مدیریت جهادی در راستای اقتصاد مقاومتی هستیم.

وی با اشاره به همزمان بودن جشن پیروزی انقلاب با اوج فعالیت تبلیغات نامزدهای انتخاباتی دهمین مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم امسال ایام‌الله دهه فجر پرشور و نشاط‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود تا دشمنان انقلاب و اسلام ناامید شوند.

جوادپور جلب مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی را برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند و افزود: همکاری همه‌جانبه تمام دستگاه‌ها و اداره‌های لنگرود با ستاد دهه فجر برای تبیین دستاوردهای انقلاب به مردم جامعه امری ضروری است.

وی با اشاره به نقش مدیران در پیشبرد اهداف نظام و دولت، خاطرنشان کرد: روسای اداره‌های لنگرود باید بدون وابستگی به کاندیدای خاص و طرفداری از جناح و حزب، زمینه اعتمادسازی و مشارکت حداکثری را در مردم فراهم کنند./فارس