مسیر اول جاده دیوشل تا میدان شهید املاکی پاکسازی شد

به این منظور لنگرود نیز در این کار شرکت کرد و مسیر اول جاده دیوشل تا میدان شهید املاکی را پاکسازی کردند.در این حرکت استانی معاون عمرانی فرماندار در غیاب فرماندار ، شهرداری لنگرود ، سازمان محیط زیست ، جمعیت هلال احمر ، راهداری حضور داشتند. به گزارش لنگرنیوز ، استاندار گیلان روز یکشنبه( ۲۵اسفند۱۳۹۲) […]

به این منظور لنگرود نیز در این کار شرکت کرد و مسیر اول جاده دیوشل تا میدان شهید املاکی را پاکسازی کردند.در این حرکت استانی معاون عمرانی فرماندار در غیاب فرماندار ، شهرداری لنگرود ، سازمان محیط زیست ، جمعیت هلال احمر ، راهداری حضور داشتند.

به گزارش لنگرنیوز ، استاندار گیلان روز یکشنبه( ۲۵اسفند۱۳۹۲) طی نامه ای خطاب به به فرمانداران، مدیران دستگاههای اجرایی وشهرداران سراسر استان گیلان اعلام کرد : تمامی دستگاههای اجرایی دولت در تحقق حرکت استـانی “روز دوشنبه مورخ ۲۶ اسفند ۹۲ رأس ساعت ۱۰ صبح” عزم خود را جزم نموده و با تمامی امکانات و توان نیروی انسانی، خدماتی و خودرویی، نقاط مختلف بویژه مبادی ورودی شهرها را از زباله‌های رها شده، پاکسازی نمایند.

به این منظور لنگرود نیز در این کار شرکت کرد و مسیر اول جاده دیوشل تا میدان شهید املاکی را پاکسازی کردند.

در این حرکت استانی معاون عمرانی فرماندار در غیاب فرماندار ، شهرداری لنگرود ، سازمان محیط زیست ، جمعیت هلال احمر ، راهداری حضور داشتند.